Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen körömforma illene hozzám?

Milyen körömforma illene hozzám?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen körömforma illene hozzám ? Nagy kezeim vannak és hosszú vastag ujjaim. Régen mindig hosszú hegyes-mandulás forma volt de váltottam a kicsi kerekre most pedig kicsi lekerekített kocka. Nem tudom eldönteni hogy tényleg mi állna igazán jól. Három formán gondolkozom, a hosszú hegyes-manduláson ami régen volt vagy hosszú lekerekített kockán vagy a kicsi kerek formán.

Én nem tudok dönteni ezért kérnék véleményeket, próbálok képet csatolni kommentben a kezemről de fent leírtam milyen a kezem.


2016. dec. 8. 11:12
 1/2 A kérdező kommentje:
2016. dec. 8. 11:19
 2/2 anonim ***** válasza:
Mivel szép hosszú ujjaid vannak, és a körömágyad sem rövid, én nem ajánlanék hosszú körmöket. Mind1 milyen formát választasz, lehet az szalonkocka, szalonmandula, szalonpipe, rövid ballerina, vagy amilyen most is, ovális, mind szépen fog mutatni. Ha hosszú körmöt tetetsz az csak nyújt az ujjadon, és még nagyobbnak, hosszabbnak fog kinézni a kezed.
2016. dec. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!