Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne tartósan jó...

Hogyan lehetne tartósan jó illatom?

Figyelt kérdés

Az erősebb, márkásabb parfüm sem marad tartós rajtam, vettem már testpermetet is, és hiába spriccelem magamra óránként, semmi haszna. Bárhová fújhatom: haj, ruha, bőr, nyak, egyszerűen elillan onnan. Nem az a bajom, hogy nem érzem a parfüm illatát, hanem hogy néha olyan rossz szag csak meg magamtól... Pedig naponta fürdök, öblítővel mosom a ruháimat... Nem is izzadság szag, hanem inkább valamilyen állott szag. Az meg lehet hogy a szekrénytől a ruhák? De akkor mit tegyek az ellen?


Köszönöm

19L



2016. dec. 8. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:

A parfüm akkor jó, ha te nem annyira érzed magadon, és a környezetnek sem tolakodó. Fontos, hogy ne száraz bőrre fújd, azon nem marad meg.

Az állott szag nem tudom, honnan jöhet. Rendesen táplálkozol? Valamennyire az is befolyásolja, de nem akarok butaságokat mondani.

Ha a szekrényed rossz szagú, ajánlom a szárított levendulát, távol tartja a molyokat és jó illata van.

2016. dec. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És a szárított levendulát hol tudom beszerezni? Magamnak kell összeállítanom azokat a kis tasakokat, vagy lehet valahol készen és kapni?
2016. dec. 8. 19:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk a levendulát sokan nem bírják...

Az igaz hogy a száraz bőrről hamar elillannak az illatok.

Milyen volt az a "márkásabb" parfüm? Hiába drágább mint a piacos, attól még nem biztos hogy kimondottan jónak nevezhető, és a drágák közt is van ami nem tartós. Ráadásul a parfümöknek idővel változik az illata, lehet hogy olyat vettél aminek a fejjegyei tetszenek, de pár óra múlva a leszáradása nem.

Ha a szekrénytől büdösek, akkor a szekrényben is érezni kell azt a szagot.

2016. dec. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!