Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megoldások hát szőrtelenítésér...

Megoldások hát szőrtelenítésére férfiaknak?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok és szőrös a hátam és egy kicsit a vállam is!

Engem nagyon zavar viszont nem tudok vele mit kezdeni, borotválni nem fogom viszont epilátor-al csináltam 2 alkalommal ameddig elértem nagyon fájdalmas ráadásul nem tüntette el teljesen és hamar vissza is nőtt!

Mit javasolnátok, gondolkodom a lézeres szőrtelenítésen viszont úgy tudom az sem végleges!



2016. dec. 9. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj kozmetikushoz vagy használj szőrtelenítő krémet.
2016. dec. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A szőrtelenítő krém jól hangzik! Viszont nem ismerem ezeket!
2016. dec. 9. 12:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Szőrtelenítő krémet úgy használják hogy a krémet rákened a hátadra pár percig rajta kell hagyni(útmutatón rajta van) aztán lehúzod avval a spatulával amit adnak hozzá. Drogériákban, nagyáruházakban, oriflamesek, avonosktól is rendelhetsz ilyet.
2016. dec. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb, ha eljársz kozmetikushoz gyantáztatni, magadnak bármilyen módszerrel elég körülményes, mivel nem is látod rendesen a hátad, és el se éred mindenhol. :D
2016. dec. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én testszőrnyíróval vágom nullásra.
2016. dec. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Perzseld le. :D
2016. dec. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!