Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék egy új szemüvegkeret...

Szeretnék egy új szemüvegkeretet, mert ez már nem áll jól nekem, de a szüleim ezt nem értenék meg. Hogyan tudnám tönkretenni vagy ilyesmi úgy, hogy ne lehessen kijavítani már, tehát megértsék az indokot?

Figyelt kérdés
Tudom hogy egyesek letámadnának,de régebben jól állt és most meg egyre hobban négyzetesebb a fejem és nqgyon nem áll jól,ponthogy egy köralakú kéne,és azért gondoltam hogy most kéne,mert itt a karácsony,úgyse tudom mit kérjek de nyilván én állnám a költséget
2016. dec. 12. 22:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet velük leülni és megbeszélni normálisan? Elmondanád, hogy karácsonyra ezt szeretnéd, mert már nem illik az arcodhoz és te állod a költséget.

Nem hinném, hogy ezért tönkre kéne tenni..

Egyébként pedig szoktak csereakciók lenni, ahol beszámítják a régi szemüveget, így még olcsóbban is kijöhetnél.

Vagy menj el magad az optikába és cseréltetsd ki. Akkor úgysem fognak odamenni, hogy márpedig cseréljék vissza a régire.

2016. dec. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!