Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek neki a szakálln...

Hogyan kezdjek neki a szakállnövesztésének?

Figyelt kérdés
Eddig nem érdekelt nagyon a szakállnövesztés, azonban utána nézve, az igényes fazonok megtetszettek. Nekem most durván egy hetes arcszőrzetem van, ha el szeretném kezdeni növeszteni, mi a teendőm? Nyaknál, fül alatt a „hajlatban” és oldalt a formát vágjám már most fazonra? Vagy először kell növeszteni huzamosabb ideig? Egyébként első neki futásra még egy borosta is jó lenne. Nagyon megköszönném, ha valaki megosztaná a tapasztalatát, tanácsát, ezzel kapcsolatosan!

2016. dec. 13. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor lehet formázni,ha elég nagy amíg nincs mit, addig nem tudod formázni.Fültőnél kell rövidnek lennie ha az hosszú igénytelennek tűnik. Youtube-on sokféle fazon és hossz formázása fent van de itt vidéken egy sima férfi fodrászatban 100 forintért vágják.A szakállat ápolni kell mert korpásodik,szálkásodik,rossz lesz a tapintása,és szaga is lehet ha úgy van.Ezért van a szakállszappan és a szakáll olaj,amit ha rendszeresen használsz akkor jó lesz.Vannak nagyon menő dizájner dobozos ápolószerek de én azt mondom van ez a néni a Benke Erika aki már nagyüzemileg készít ilyeneket és tőle lehet rendelni.Szakáll wax is van az nem tudom milyen ,szerintem elég az olaj és a szappan. itt a link : [link] az olaj 4 hónapig is elég volt és a szappan is hasonlóképp.Olyan gyakorisággal kell mosni ahogyan a hajadat szoktad.
2016. dec. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, olvastam én is az ápolásról, de bevallom őszintén még konkrét termék után nem néztem. Amit linkeltél, elfogadható árban van, tényleg nincs lehúzás benne.

Durván két hetes lehet a szőrzetem most, olyan 3 mm lehet maximum. Úgy gondoltam egy hónapig hagyom, hogy nőjön utána pedig fülnél és nyaknál levágom a felesleget.

Nyaknál szimplán Ádám-csutkára teszem a két ujjam és efölött hagyom meg? Valami csávó egy videóban erről beszélt. Fül mellett meg egyenes kell legyen, különben igénytelenséget sugall, de ezt írtad Te is.

2016. dec. 15. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!