Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Müllerben a parfümöknél azok...

Müllerben a parfümöknél azok a fehér papír csíkok miért vannak kirakva? Senkinek nem tűnt még fel? Meg például ma láttam, hogy egy pohár kávébab is van ott.

Figyelt kérdés

2016. dec. 14. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Parfüm termék mintából lehet rá fújni a papírcsíkra .Így tudod megnézni az illatát. Másikat még nem láttam ,gondolom az is termék minta.
2016. dec. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kávébab azért van, mert ha kettőnél több illatot szagolsz, de lehet egy is elég, már nem fogod érezni rendesen az illatot, de ha kávét szagolsz az elveszi.
2016. dec. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Arra fújod rá a parfümöt.. ha többet ki akarsz próbálni, érdemes a csuklód helyett azt használni.. :) Soha nem gondoltam volna, hogy van, aki nem tudja, mire való. Hány éves vagy, 9?
2016. dec. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Mondjuk a kávébabos dolog nem tudom mennyire igaz. Parfümszakértő azt mondta, a saját bőrödet érdemes megszagolni inkább (persze ha nincs rajta semmilyen termék).
2016. dec. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
40%
Azért van ott hogy belefújd az orrod ha meg vagy fázva így érzed a parfüm illatát...
2016. dec. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!