Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lövetés vagy szúrás?

B.Blanka2002 kérdése:

Lövetés vagy szúrás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom, nagyon sok ilyen kérdés van, de szeretném kicsit 'személyre szabottabra' Porcba szeretnék ha lehet lövetni, mert tű iszonyom van... Tegnap lövettem ki először és össze is estem a buszon, így is ajánljátok a szúrást vagy lehet lövetni a pocba? kettőt szeretnék egymás mellé...

#fülbevaló #szúrás lövés
2016. dec. 15. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Lövetni sehova se ajánlják, találkoztam csajjal aki orrba lövetett és összetört a porc így az egyik cimpája laposabb.

Szuratni biztonságosabb, állítólag gyorsabban gyógyul. Pontosabban lehet csinálni egy belövő pisztolyt nem tudsz teljes egészében sterilizálni míg a szúrásnál minden egyszer használatos, steril.

A másik maga az ékszer. Ha orrcimpába szeretnél, szúrásnál tudnak bele tenni csavaros piercinget ami az istennek soha nem fog kiesni nem úgy mint az a hülye bogyós végű. Ha fülbe, akkor is, kb bármit beletesznek, (akár karikát is) sőt, állítólag titán ékszerrel majdnem 2x olyan gyorsan gyógyul.

Amúgy rendes piercingesnél (tetkó szalonban) csináld, ne a sarki claire's-ben vagy kozmetikusnál, ott egyébként is utána kicsit leültetnek hogy inkább ott ess össze mint az utcán.

2016. dec. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja és én is félek a tűktől mégis van 4-4 fülbevalóm, egy orr piercingem, egy köldök piercingem és egy industrialom, mind szúrva van, fülnél egyébként se látod a tűt (egyébként elárulom véradáskor nagyobb tűt használnak mint piercingeknél)
2016. dec. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de mi lesz ha megint elájulok?
2016. dec. 15. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!