Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy miután le...

Niceszisz kérdése:

Miért van az, hogy miután le epilláltam a hónaljam, úgy be tud büdösödni pár órán belül?

Figyelt kérdés
Ugye epillálás után nem célszerű dezodort használni csak jópár óra elteltével. Addigra be is izzadok...bezzeg ha borotválom, nem büdösödök be utána...

2016. dec. 16. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy az epilálásnak bármi köze lenne, hogy büdös vagy ott, de esetleg használat után mosd le szappanos vízzel.
2016. dec. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tényleg csak epillálás után van ez. nem viccelek.
2016. dec. 16. 16:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Leírtad a kérdésedben a választ.

Epilálás után nem használsz dezodort,nyilván akkor ez történik.

Borotválás után használsz,akkor nyilván a dezodor kifejti a hatását és elnyomja a kellemetlen szagokat/izzadást.

Úgy kel időzíteni az epilálást,hogy utána ne keljen sehova menni,otthonra meg vegyél olyan dezodort,ami használható epilálás után is

pl:

[link]

2016. dec. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy semmi sem történik akkor sem, ha használsz utána dezodort. Legfeljebb nem leszel büdös.
2016. dec. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is epilálom, általában fürdés előtt szoktam és utána használok dezodort de semmi bajom nem lett tőle. Nyugodtan használj
2016. dec. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!