Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kinőttem a táncruhámat, mit...

Kinőttem a táncruhámat, mit csináljak? 13/L

Figyelt kérdés

Már egy ideje növésben vagyok, csak augusztus óta nőttem olyan 8 centit, plusz a mellem is elkezdett nemrég nőni és elég gyorsan :// Holnapután délelőtt lesz egy kis karácsonyi műsorunk a sulival, amire előre meg kellett csináltatni a táncruhát, mert ilyen speckó meg minden, csak az a probléma, hogy tegnap kinőttem. Mármint rövid is, meg a mellemnél szoros is, nagyon szoros. Nem tudom mit csináljak, mert újat nem lehet rendelni mert nem készülne el időben, a koreográfiában pedig elég fontos szerepem van. Szerintetek mit tegyek?? :((

Amúgy 176 centi vagyok, 55 kg, a mellem pedig 70/B, de tegnap óta már az is szorít szóval inkább C. Hab a tortán hogy úgy vettem észre hogy a fenekem is kicsit kezd nőni legalábbis a nadrágjaim már kezdenek szorítani azon a tájon, plusz ha belenézek a tükörbe akkor úgy látom mintha napról napra egyre nagyobb lenne :((

Mit tegyek?? Egyáltalán mitől van ez? Lehet hogy gáz hogy ilyen tudatlan vagyok de tényleg kicsit félek mert eléggé elütök a többiektől, meg nem is akarok ilyen magas vagy még magasabb lenni, a cicim is lehetne kisebb :///

Normális válaszokat adjatok kérlek, ez nekem nagyon fontos és nem vagyok kamu!!



2016. dec. 22. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Probald valakivel elcserelni.

Hátha van olyan lany akinek nagyobb a ruhája mint a tied de egy kisebb is jó lenne rá.

13 évesen még novesben vagy. Semmi baj veled.

2016. dec. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1: Az a baj hogy én vagyok a legmagasabb a tánccsoportban, és a többieknek épphogy van mellük szóval.... Nem igazán tudok cserélni :(
2016. dec. 22. 11:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a ruhának olyan a szabása és az anyaga akkor ne vegyél alá melltartót. Ha a plusz réteg eltűnik máris kényelmesebb lesz. A hosszán nem lehet esetleg toldani? Csipkével vagy színben hozzáillő anyaggal?


A növekedés meg attól van, hogy kamaszodsz. Én is hasonlóan voltam, hirtelen nőttem és kikerekedtem, nőiesedtem. Hamar vége is lett a növekedési fázisnak.

2016. dec. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!