Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megéri egy epilátorért 3100...

Megéri egy epilátorért 3100 forinttal többet kiadni mert vagy hozzá két fej ami segít a kisebb helyek (pl bajusz) epilálásában?

Figyelt kérdés
Kettő között gondolkodom: a philips satinelle advanced bre620 és bre640 között. A bre640hez több a kiegészítő így 15100 ft az ára a bre620 pedig már olcsóbb fent írtam mennyivel. Érdekelne,hogy amikor bajuszt epiláltok mennyire szükséges az a kisebb fej?

2016. dec. 30. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Könnyebb a hozzáférés. De hogy ki mire mennyit szándékozik költeni, azt saját magának kell eldöntenie.:)

De bajuszt szerintem gyantázz inkább, elkerüpve az esetleges szőrbenövekedést.

2016. dec. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Annyira nem látszik (barátnőim észre se vették) de közelről már észrevehető a szám feletti kis pihe és félek,hogy emiatt megszólnak. Köszi a választ :D
2016. dec. 30. 19:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, de az esetben akkor is a gyantát javasolnám, kapható arcra is az X-epiltől( azt hiszem) nem fáj,nem macerás.:) epilátortól kipattogsz, legalább is én ki szoktam a lábamon.:(:D
2016. dec. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ :D
2016. dec. 30. 23:07
 5/6 anonim válasza:
Srácok mennyire nem fáj a gyantázás?
2017. jan. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
itt lányokról van szó,elég érdekesnek tartom,hogy a fiúk ilyen kérdések után keresgélnek :)
2017. jan. 1. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!