Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen ronda?...

Miért vagyok ilyen ronda? Lehet tenni ellene vagy érte valamit? Mert nem elviselhető!

Figyelt kérdés

Szóval az arcom valami förtelen meg az alakom is. 42kg és 156 cm vagyok 14 évesen. Az arcom: a hajam förtelmes. Vállig érő sötét barna hajam van de nem is egyforma hosszúk a tincsek. Én nem tudom hogy miért van ez? Az alja száraz töredezett már egy ideje nem is nől. Tele van az arom miteszerrel. Nem rég szedettem ki a szemöldökön azóta már kezd mindig egy kicsit visszanőni és kisoktam szedni csipesszel. De nem is egyformák már a szemöldökömet is elrontottam. Szeplős az arcom. Nyuszi fogaim vannak amik kiállnak főleg amikor nevetek. Semmi alakom seggem sincs.. Sovány vézna vagyok.. Hiába eszek nem tudok felszedni pár kilót :(


Mit tegyek ezek ellen? Nekem soha se lesz senkim? Senkinek sem tetszek... Nagyon csúnya vagyok.. Kérlek segítsetek!!!

Legközelebb már zacskót húzok az arcomra..!


14/L


2016. dec. 30. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
A haj problémád kb 1-1,5 óra alatt orvosolja egy fodrász. A nyúl fogad tuti nem vészes, a szeplők vagy nem érdeklik az embereket vagy aranyosnak tartják. A szemöldököd hagyd békén majd menj kozmetikushoz, bőr problémákra jó kis arctisztító szereket lehet venni. A súlyod pedig fog még valószínűleg változni.
2016. dec. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Küldj képet, egyszerűbb. Így hiába képzelünk el valaki nagyon rondát, az nem te leszel.

Viszont:

Egy fodrász csodákat képes művelni a hajaddal. És nem lehet igaz az, hogy nem nő. Használj más sampont/balzsamot.

Miteszerek? Nekem is. Zavar? Engem már nem. Hormonok, majd elmúlnak, vegyél ilyen arclemosót, annyira nem lehet gáz a helyzet.

Ha elcseszted a szemöldöködet, akkor hagyd békén. Visszanő, utána pedig menj el kozmetikushoz, ő majd kiszedi úgy, hogy jó legyen neked is. Vagy kérd meg az anyukádat.

A szeplők aranyosak. Nekem sajnos egy sem jutott.

Ha nagyon zavar a fogad, kérj fogszabályzót.

Semmi alakod? Még talán most fogsz majd nőiesedni.

Sovány vagy és nem tudsz hízni? A neten egy csomó hízókúrás oldal van.


Nem szabad így hozzáállni a dolgokhoz. 14 vagy, nagyon sokat fogsz még majd változni. Hidd el, nem minden a külső.


15/L

2016. dec. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
És légy magabiztosabb, meglátszik az emberen ha krumplinak érzi magát :)
2016. dec. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Dehogynem lesz soha senkid.Még csak 14 éves vagy.Az alakodért tudsz tenni, ne csak siránkozz hanem sportolj,járj edzenu,alakformáló gyakorlatokat végezz...ha most elkezded és kitartó vagy akkor mire igazán lényeges lesz az alakod sokan irigyelni fognak majd.A hajadad szerintem vágasd le , és úgy egészségesebb lesz...a bob/long bob stílus úgyis divatos,ráadásul hidd el egy új frizura lehet jobban állna és kicsit pozizívabb lennél.A szemöldöködet hagyd hogy megnőljön ne nyúlj hozzá, utana menj el kozmetikushoz fillérekért legyantázza a mi városunkban max 1000 ft szerintem bár az én kozmetikusom profi és nagyon jól mrg szokta csinálni 500 ft-ért.Utána magamnak igazítom ha elkezd nőni, havonta megyek kozmetikushoz.Ennyi idősen elkezdheted már festeni is a szemöldöködet, ha esetleg nem lehet úgy megcsinálni hogy szimmetrikus legyen(mert tudom hogy van ilyen akinek egyszerűen nem lehet úgy szedni).Az arca sok mindenkinek miteszeres, használj rá bőrradirt, vagy lehúzható arcmaszkot, bár én zuhanyzás után szoktam kinyomkodni, merz akkor felvan lazulva és nem gyullad be utána a bőröm.Hidd el nem vagy csúnya. :) 16/L
2016. dec. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!! :)


Remélem javulni fog az arcom..

2016. dec. 30. 16:55
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne legyél már ennyire pesszimista!

Szinte az összes tulajdonságodon lehet javítani amit felsoroltál.


Haj: Menj el fodrászhoz és ő szépen formára vágja a hajadat. Olyanra,amilyet kérsz. Ha száraz a hajad és nem nő, szedj hajvitamint, attól rendbe jön.

Azért nem árt,ha csináltattok egy vérképet. Lehet,hogy más egészségügyi háttere is van a hajad romlásának.


Arc/szemöldök: Ezt kozmetikus tudja szépen rendbe hozni. Lekezeli az arcodat és kiszedi a szemöldöködet is formára. Ha havonta egyszer elmész hozzá, szép lassan elmúlnak ezek a problémák. Írass fel vele olyan krémet,ami a legjobban illik a bőrtípusodhoz és használd otthon rendszeresen.


Fogak: Ha eddig nem mondták,hogy szükséged van fogszabályzóra lehet,hogy nem ártana utána járni.


Az alkatod miatt pedig ne aggódj. Biztos sokan irigyelnek, másnak számolni kell a kalóriákat,olyan könnyen hízik,te viszont szerencsés alkat vagy.

Inkább arra törekedj,hogy izmosodj és akkor lesz segged is. ;)

A szeplők pedig nagyon szépen és bájosan mutatnak az ilyen lányokon. Ne szégyelld őket!

2016. dec. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Előttem már leírtak mindent, én csak egyet tennék hozzá. Amire egész biztosan senkinek nincs szüksége, az egy önbizalomhiányos nyafogó csajszi, úgyhogy tedd magad szépen belülről is rendbe, tuningold az önbizalmad, és az mindjárt meg fog látszani a kisugárzásodon is!
2016. dec. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Csak az a baj még hogy egyik képen se nézek ki jól. Most is akartam volna egy új profilképet mert kellene már lecserélnem olyan régi de hiába mindegyiken csúnya vagyok egyik se tetszik pedig csináltam egy csomót.. Ha meg megszerkesztem akkor meg nem én lennék.. Én a természetes dolgokat szeretem.. Meg az arcomra is lehet rakok rá alapozót de kb 10 év múlva rondább lessz.


De Nagyon Szépen Köszönöm a válaszokat!!! Boldog Új Évet!!

2017. jan. 1. 16:33
 9/10 anonim ***** válasza:
nem ronda vagy, nem vagy fotogén.
2017. jan. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Talán rosszul készíted a képeket, a Youtube-on vannak fent videók arról, hogy készíts jó képeket magadról.
2017. jan. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!