Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni a feleslege...

Mit lehet csinálni a feleslegessé vált körömlakkokkal?

Figyelt kérdés

Van olyan ami félig van, valamint olyan is, amibe 1-2-szer vagy egyszer sem nyúltam bele


Eladás/elajándékozás kilőve, szerintem senki sem örülne használt lakkoknak.


2016. dec. 31. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Add oda egy kislánynak. Az én kis unihúgom kapott egy nagylánytól,de imádja.
2016. dec. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, mi rendszeresen cserélgetünk barátnőkkel, kolléganőkkel. Hacsak nincs körömgombád, nem gáz. :D A manikűrös sem használ mindenkinél új lakkot ugye.

Szerintem passzold le valamelyik barátnődnek, aki szokott lakkozni, tuti örülne neki. :)

De diy dolgokhoz is fel lehet használni.

2016. dec. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

A körömlakk eltávolításának legjobb módja: lekened egy másik körömlakkal, aztán 5-10 másodperc múlva nagyon enyhén acetonos törlőpamaccsal leszeded az egészet. Szinte egyben lejön. El lehet felejteni a vakargatást, a percekig való maszatolást, sikálást és nyüglődést. Egyik körömlakk a másiknak ellensége :-) Használd fel őket erre.


Díszítéseket is készíthetsz mobiltokra, laptop tetejére, egyéb felületekre.


Ha vannak barátnőid, talán mégiscsak lehetne cserélni, én nem lennék ellene ilyesminek.

2016. dec. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. számológépem tokját díszítettem körömlakkal, kis kék kacskaringós mintákat festettem rá. De pl.lehet telefontokot, nagyobb lapos lógós fülbevalót, képkereteket díszíteni vele, persze ha van hozzá művészi hajlamod :DD
2016. dec. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nincs egy barátnőd, jófej lányismerősöd, rokonod, akinek odaadnád? én örülnék 'használt' körömlakknak, ha normális minőségű és nem egy igénytelen embertől kapom. ez nem olyan, mint egy használt fehérnemű.
2016. dec. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Odaadod egy barátnődnek, kreatívkodsz velük vagy egyszerűen kidobod.
2016. dec. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ha van olyan barátnőd,aki szokott körömlakkozni,akkor kérdezd meg érdekelné -e

nyilván olyat adj,ami nincs beszáradva,jó állapotban van.

szerintem örülni fog neki más.

de el lehet persze használni otthon is díszítésre.

eladni is megpróbálhatod,jelképes összegért.

2017. febr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én mostanában válogatom ki a körömlakkjaimat (egy ideje már nem festem ) és azt tervezem h ami még nem száradt be azt felteszem Facebook csoportba 100- 200 forintért, ill ahogy nézem 1.2 ink az ingyenes csoportba megy pl egy pár éves miss sporty ami nem tudom hogyan de csak félig van
2017. febr. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!