Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vannak még nők értelmes...

Vannak még nők értelmes szemöldökkel?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom, én általában a belső értékeket nézem a nőn nagyrészt és utána jön a külső, de lassan már az lesz a top prioritás, hogy normális szemöldöke legyen.

Vagy az ilyen fél mm-es vékonyságúra szedettet látom, vagy a visszafestettet, ami szintén borzalmas, az ilyen idióta formájúra vágottról már nem is beszélve.



2017. jan. 4. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak :D Nekem pl. normális van. Ki van szedve, igazítva, de normális formájú és nincs tetoválva, meg furára rajzolva.

De nőként én is szörnyülködni szoktam, hogy milyen szemöldökök vannak, miket tetováltatnak, rajzolnak. Vagy a szemük rossz, vagy nincs otthon tükör :D másra nem tudok gondolni.

2017. jan. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tudtam, hogy valamit kifelejtettem. Az nem gond ha megvan igazítva, az ember a haját is megigazítja ha szétáll vagy ilyesmi, én ezekre a szélső értékekre gondoltam :D

Sok lány tök szép és aranyos lenne és néha a szemöldök rontja el az összképet.

2017. jan. 4. 10:31
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
azért túlzásba ne ess. sok rendes szemöldökű nő van attól még, hogy van néhány szörnyű. csak ezek jobban feltűnnek. az én szemöldököm pl. nagyon szép:)))
2017. jan. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%

A kérdés helyesen:

Vannak még értelmes nők, szemöldökkel?

2017. jan. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát igen egy rossz szemöldök mindent elront.

De megnyugtatlak,még vannak lányok normális szemöldökkel :)

2017. jan. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Metionin ***** válasza:
Persze hogy vannak, csak egy ronda "partyszemöldök" annyira kirikít az arcból, hogy hamarabb észrevesszük. Ami azt illeti, én még életemben nem szedtem szemöldököt :D
2017. jan. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vannak még, elég sokan. A barátaim sem festegetik, meg szedetik hajszál vékonyra, én sem.


A csúnyán felrajzolt "insta" szemöldökökön én is megszoktam lepődni. Ha már veszi a fáradságot, hogy átsatírozza akkor csinálja rendesen.

2017. jan. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen :D nekem szerencsere adottsag hogy dűs, és vam alakja. Sose kell kiszednem egy szalat sem . imadom. De ha keves lenne akkor biztos festenem en is
2017. jan. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!