Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elektromos borotva borostához?

Elektromos borotva borostához?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

8-10 ezer alatt találok értelmes elektromos borotvát? Kezdetben kicsit sűrűbb borostát szeretnék növeszteni, ezért olyanra gondolok amivel meghagyhatom kicsit hosszabbra, olyan 3-4 milliméteresre, de mégse nézzek ki úgy mint egy igénytelen.. Későbbiekben talán valamivel hosszabb szakállat is növesztenék.

Tudnátok ajánlani néhány terméket? Illetve tanácsokat is elfogadok. :)



2017. jan. 7. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Heló!



Nekem volt elektromos borotvám, úgy 6000ft lehetett, és elég gyenge volt. Ezért végleg hajnyíróval nyírom a szakállam, és az jobban bevált. Erősebb motor, ha borostát akarsz, tökéletes - teljesen ugye nem tudod lenyírni vele.

2017. jan. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne vegyél olcsón :D elsőnek vettem eg olcsót, szar volt vettem egy közepes árkategóriást szintén üszködök vele, most akarok egy jobbra beruházni. Arra figyelj, hogyha borotválkozáshoz alkalmas hajvágot vagy éppen szakállvágót veszel a feje stabil legyen, mert a kisfejű vágógépeknek elég gyérül van kialakítva a feje és 1-2mm-t szinte lehetetlen szépen vágni vele.

[link]

most ezt használom és szar...

2017. jan. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És hajnyírók közül milyenek vannak amire érdemes lenne beruházni a fent említett árkategóriában? Illetve mivel jobb/rosszabb mint egy borotva?
2017. jan. 7. 22:16
 4/4 anonim válasza:
En szakallnyirot hasznalok mar tobb eve fej nelkul. Igy a vegeredmeny par millimeter borosta.
2017. jan. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!