Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha a szolitól kijött pár...

Ha a szolitól kijött pár anyajegyem, de mostantól abbahagyom, akkor nem fog kijönni több?

Figyelt kérdés
Mert eddig sokat jártam és a mellkasom felett kijött kb 10 kisebb anyajegy, szerintem másnak nem tűnik fel,de engem zavar..:S Ha mostantól abbahagyom a szolizást, ugye nem fog kijönni több?:(
2010. máj. 4. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem bőrrák jött ki? :S
2010. máj. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,mert semmi különös nincs az anyajegyekben, teljesen normális a kinézetük,meg ismerek nem egy embert akinek a szolitól kijöttek,de a bőrráknak más a tünete!Meg hát ennyi szolizástól sztem lehetetlen hogy bőrrákos legyek!:S De azért utánanézek jobban a bőrrák tüneteinek!
2010. máj. 4. 20:45
 3/4 anonim ***** válasza:
ez nem bőrrák nyugi. de igen a napozástól szolizástól mind jöhetnek ki újabb anyajegyek. ha később napozol attól is.
2010. máj. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintetek azért elmenjek bőrgyógyászhoz?:S Akkor az normális ha kijönnek anyajegyek ugye? Általában mindenkinek ahogy múlik az idő kijönnek, csak szolizástól jobban!
2010. máj. 4. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!