Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Manapság milyen szemüvegek...

Manapság milyen szemüvegek szemüvegkeretek a divat?

Figyelt kérdés
Tudtommal nagy divat lett a szemüveg úgy tudom az is hord szemüveget aki rendesen lát csak divatból hordják. Én szemüveges vagyok divatos szemüvegkeretet akarok milyen szemüvegkeret mostanában a divat ?

2017. jan. 12. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Attól függ mi illik a fejformádhoz. Nekem kettő is van, egy fekete vastagkeretes, és egy vékony keret nélküli, elegánsabb. Nem pont ezek, de hasonlóak:

[link]

[link]

Ha csak egyet szeretnél, azt is vedd figyelembe általában milyen ruhákat hordassz. Azt sose értettem aki rikító foszöld szemüveget vesz, hát valami gyönyörően néz ki az elegáns piros ruhájához egy bálon. Érted mire akarok utalni.

2017. jan. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Van 1 fekete vékonyabb szemcsim inkább a második kép ez a kettő közül amit küldtél. Kerekebb a fejem mit gondolsz ez illene kerek fejhez ?

[link]

Eskü bejönnek ezek a vastag fekete szemüvegkeretek.

2017. jan. 12. 17:03
 3/8 A kérdező kommentje:
ja és 21 éves férfi vagyok ha az számít ! Nem női szemüveget szeretnék magamnak.
2017. jan. 12. 17:04
 4/8 anonim ***** válasza:

Én biztos valami cicaformát vennék :) Hozzám illene ez, de nyilván nem mindenkihez. Most vettem ilyen formájú napszemüveget, lehetséges, hogy kezd divatba jönni. Még a végén meghozod a kedvem a divatszemüveghez :)

Ilyesmire gondolok:

[link]

2017. jan. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jaj :D Sikerült egy időben írnunk, ne haragudj, nem láttam, hogy férfi vagy. Ebben az esetben a barátom példájáról tudok neked írni, régebben olyasmije volt, mint amit linkeltél, bár neki mindig is színes keretes volt. Elvileg ez most "menő". :D Olyan van most neki, mint ami két éve lett nagy divat, tudod azok a nagyobb lencsés, kocka alakúak. Azóta nem tudok újabb szemüveg-alak forradalomról :)

Amúgy 21/L

2017. jan. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én férfiakon is látom a divatszemüvegeket amit az első linken küldtem, egyébként kényelmesek, nincs műanyag orrnyergük, csak egy fix így nem is mozog, nem lesz a helyén lilásabb folt. Strapabíróbbak is, mint a vékonyabbak, azt én is csak akkor hordom ha olyan ruhát veszek fel, ami elég ritka. Cicaszemüveg férfinak nem illik.
2017. jan. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ebben egyet értek cicaszemüveg férfiaknak nem illik :) De semmi baj nem tudhattad,hogy fiú vagyok:)
2017. jan. 12. 17:10
 8/8 A kérdező kommentje:
Azért jutott eszembe,hogy csináltatni kellene még 1 szemüveget ne adj isten összetörik a mostanim baleset éri vagy valami az zavaró dolog,hogy ha nem látsz !
2017. jan. 12. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!