Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hatásos körömbőr- és körömápolók?

Hatásos körömbőr- és körömápolók?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Iszonyatosan repedezik be és válik fel a körmöm (nincs bőrgombám), illetve száraz a körömbőrágyam. Tudnátok nekem ajánlani tényleg hatásos körömágy-bőrápoló és körömtápláló lakkokat, folyadékokat, olajakat? Mindemellett a szükséges vitaminokat is elkezdem szedni, mert azokból is hiányom van biztosan. De mellette szeretném külsőleg is támogatni a körmeimet.


Előre is köszönöm szépen a segítséget!


2017. jan. 12. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Japán manikűr készlet. Hidd el nem fogsz csalódni, drága a készlet (kb 10.000 ft) de egy életre kitart!

[link]

[link]

Olvasd el a véleményeket róla a neten, nem fogsz csalódni azt garantálom.

2017. jan. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :) Vagy 2 videót láttam tegnap róluk, ahogy megcsinálják, de bevallom őszintén nem ötlött fel bennem, hogy az nekem hasznos lehet. Mindenképp elolvasom és beleásom magam jobban a japán manikűrbe.
2017. jan. 13. 07:25
 3/4 A kérdező kommentje:
Valóban nem olcsó, de amilyen állapotban van a körmöm, és azon kívül nem csak az enyém a családban, így bőven megéri az árát. Ma utána is olvasok, és lehet jövőhéten meg is rendelem.
2017. jan. 13. 07:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Majd írd le a tapasztalataid róla pár hét használat után, kiváncsian várom :)
2017. jan. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!