Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 40 éves leszek, de nagyon...

40 éves leszek, de nagyon tetszik az Avon Luck illata. Láttam, hogy főként fiatal lányok használják. Nem ciki ez az én koromban?

Figyelt kérdés
Annyira tetszik, hogy megvettem, de utána egy illatszeres közösségi oldalon láttam, hogy főként tinilányok, vagy nagyon fiatalok írnak kommenteket. Viszont nekem nagyon tetszik ez az édes illat, odavagyok érte. Nem ciki, ha ezt használom?

2017. jan. 18. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Azt az illatot veszed meg, amelyik tetszik neked és a legjobban illik a személyiségedhez. Senki nem fogja tudni, hogy ez az Avon Luck illata, amit főként tinilányok használnak. Bár nekem nincsen jó véleményem az Avon parfümökről, gyenge a tartósságuk és úgy gondolom főleg 40 körül már lehetne igényesebb az ember, de hát pénztárcafüggő. :)
2017. jan. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nekem nagyon tetszett, azért vettem meg, miután egy kis fiolából kipróbáltam és nagyon megragadott az illata.

Az Avon nem igényes? Nekem nem nagyon voltak parfümjeim, csak hébe-hóba, de az sem volt nagy márka. De ez valamiért megtetszett, csak elbizonytalanodtam, amikor a sok véleményt olvastam róla, hogy nem igazán az én korosztályomnak szól.

2017. jan. 18. 16:26
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
40 évesen szerintem már semmi sem ciki.Nem nézik le az embert semmiért.
2017. jan. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Miert lenne ciki?:DD Nem vagy te azert olyan oreg, es aza lenyeg hogy jo illatod legyen. Engem szemely szerint nem erdekel kinek milyen illata van csak ne legyen orrvacsaro. Szoval ha megerznek egy 60 eves oreg nenin egy vattacukor illatu parfumot, meg megis mosolyognam, nemhogy cikinek velnem :)
2017. jan. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ezzel pont én is így vagyok, hogy máson sosem nézek le semmit, mert annyiféle ember van, és az ízlések változnak. Persze, az zavar, ha valami orrfacsaró, de ez szerencsére nem az. Van benne valami elegáns, még akkor is ha főleg a fiatalabbak fedezték fel maguknak. Én jól érzem magam benne, csak valóban kicsit megzavart a tény, hogy nemigen használják ezt ennyi idősen mint én. :)

Kétségtelen, hogy pillanatnyilag ez az árkategória az amit meg tudok engedni magamnak, de nem bánom. Én személy szerint nagyon finom illatnak tartom.

:)

2017. jan. 18. 16:45
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy fiatalabbak írnak róla véleményt, az nem azt jelenti, hogy csak ők használják. Sőt. 40 fölött kevés aktív kommentelő nőt ismerek. Nyugodtan használd,abszolút nem ciki.
2017. jan. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem nem ciki :) Én Avon koordinátor vagyok és a mai napig emlékszem mikor bejött a Luck, mindenkinek nagyon tetszett kortól függetlenül. Használta a 20-30-40-50-60 éves mert nagyon jó illata van. Nekem azóta is az az egyik kedvencem pedig mindig kipróbálok újabbakat is, de Luck-nak mindig kell lennie. :D

Nem sok illatot ismerek fel, de ha néha mellém kerül egy hölgy akin ez az illat van egyből megismerem, elmosolyodok és arra gondolok hogy ennek a hölgynek is jó ízlése van. ;)

Ja, én 34 éves vagyok.

2017. jan. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Gigike86 ***** válasza:
100%
Jaaj dehogy ciki :) Én 30 éves vagyok és kicsi korom óta van az Avontól 2 parfüm amiért a mai napig megveszek :) Az Incandessence meg a sima Little Black Dress. Még drága nagymamám vette őket és annyira megragadtak, hogy mindig kell belőle lenniük. Én annak a híve vagyok hogy mindenki azt használ ami tetszik neki, hisz egyszer élünk! :) Pl amit az 1#-es írt hogy lehetne igényesebb az ember az kicsit nekem sértőnek tűnt, mert ennyire anyagias világban élünk sajnos, hogy már mindenért leszólják az embert.. Meg a 4#-es írt hogy ne legyen orrfacsaró.. MINDENKI AZT HASZNÁL AMI NEKI TETSZIK, hisz mégegyszer mondom: Egyszer élünk! Nekem vannak nagy márkás parfümjeim is és vannak "mások szerint" orrfacsaróak is mint pl a Thierry Mugler Alien vagy az Angel. Egyszerűen imádom őket! És nem érdekel ki mit szól hozzájuk hisz nem vagyunk egyformák, így a vélemények is megoszlanak mint minden más parfümnél :) Használj nyugodtan bármit, a lényeg hogy neked tetszen! ;)
2017. jan. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
ehm az orrfacsarot nem parfumre ertettem, hanem termeszetes testszagra
2017. jan. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 28 éves vagyok, és rendre olyan parfümök tetszenek meg, amikre a nagyobb parfümös oldalakon azt írják, hogy fiatalos, tinilányos illatok (bár mondjuk külföldi oldal, ott meg tudom érteni, hogy akciósan 8000-es illatot használ egy 16 éves kiscsaj is :D)... és tojok beléjük, ha egyszer nekem az tetszik és az a személyiségem. Mintha 25 éves kor fölött az embernek mindenképp virágos meg ámbrás / fűszeres illatokat kellene viselnie... én pl. inkább a friss és gyümölcsösebb, minimálisan édes illatokat kedvelem.
2017. júl. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!