Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, ti elégedettek vagytok...

Lányok, ti elégedettek vagytok a melleitek formájával? El tudnátok mondani, hogy milyen? (lány vagyok! )

Figyelt kérdés

Egy kérdésnél valaki belinkelte ezt az oldalt: [link]


Nem gyakran látok női melleket, csak a sajátomat, illetve néha-néha filmekben.

Szóval mennyire jellemző, hogy nem a legtökéletesebb alakja van a nők melleinek? Ezek ritka esetek vagy ez az átlag?


Ha ide nem akartok válaszolni, küldjetek privátot!


(Nem akarok senkit sem megbántani, pusztán meglepődtem, mert mint mondtam, csak filmekben látok melleket, ott meg persze tökéletesek (most mindegy, hogy mű vagy sem))


2017. jan. 19. 20:28
1 2
 1/12 anonim válasza:
Miért érdekel más melle,elégedettsége stb?
2017. jan. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Leírtam, hogy miért.

Az átlag tényleg olyan, mint amik a képeken vannak?

Ha igen, akkor elégedettek vagytok vele?

2017. jan. 19. 20:40
 3/12 anonim válasza:
100%
Nem.Az átlag szerintrm jobb itthoni felhozatalban!
2017. jan. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem egész kerek és helyes, szóval a formájával nincs is bajom, hanem a hatalmas méretbeli eltéréssel a kettő között.


Amúgy meg kinek mi a tökéletes. A fiúknak majdnem mindegy, tapasztalataim szerint. :)

2017. jan. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egyetértek, az átlag azért annál jobb, mint amit a linked bemutat. Nyilván egy ilyen fogadjuk el önmagunkat jellegű oldalra inkább olyan emberek küldenek képeket, akiket ez a téma mélyebben érint.


De hát mindenkié olyan, amilyen. Nem fogok senkit a mellei miatt megítélni, bár nyilvánvalóan a szebbeket jobban szeretem, dehát ez ellen nem lehet mit tenni.

2017. jan. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

az enyém majdnem ilyen, kicsit kisebb [link]

nézhetne feljebb, de amúgy elégedett vagyok vele

voltam már lánnyal nem is egyszer, és egyiküknek se volt tökéletes a melle

2017. jan. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
En a formajaval megvagyok elegedve, kis aranyos, kerek,inkabb a merete zavar :)
2017. jan. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
En nagyon nem szeretem. Kicsi es a formajaval se vagyok kibekulve. A baratom nem panaszkodik, de lattam mar ciciket es azok alapjan azt gondolom, hogy az enyem nem valami szep... 😃 De a lenyeg, hogy a paromnak tetszik.
2017. jan. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
megnéztem a linket és ezek elég csúnya mellek szerintem, pléne ilyen 20éves lányokhoz. némelyikről azt hittem, hogy 50éves nők mellei.. szerintem azért ettől szebb az átlag mell. az enyém kicsi, A kosaras, néha örülnék, ha nagyobb lenne, de nem sokkal, nem vágyom hatalmas tőgyekre. annyira nem zavar, eddig még nem érkezett rá panasz haha, sőt. a formája egész szép szerintem és nem lóg. néha a mellbimbómat nem szeretem, mert túl kicsi és túl 'bent van', leginkább ehhez hasonlít az enyém: [link]
2017. jan. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Megfelelő,max ha lesz annyi pénzem plasztikáztatom (felvarratom) Nem szültem még,szóval nem azért olyan amilyen..na meg a párom is szereti,meg más férfiaknak is tetszik:) Kaptam már visszajelzést
2017. jan. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!