Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Üdvözlet! Évekkel ezelőtt...

Virtual Angel kérdése:

Üdvözlet! Évekkel ezelőtt kaptam egy EDT-t. Shirley May - Sensation. Nagyon megszerettem, egyszer még találtam a Goods Marketben, de azóta sehol sem látom. Kapható még valahol? (többi lent)

Figyelt kérdés

[link] - így néz ki, kellemes, édeskés, fiatalos illata van.

Ha bárki tud olyan helyet, ahol kapható, az írjon legyen szíves. Olcsó, kis kiszerelésű (30 ml) illat. Sok más Shirley May illatot látok pl. a One Euro Marketekben, még az üvegük is ugyanilyen formájú, de ezt sehol sem árulják. Előre is köszönöm!



2017. jan. 25. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Egek, kamaszként de szerettem a SM parfümöket. :)

Régebben a Tesco forgalmazta errefelé, de tudtommal már nem is nagyon lehet kapni őket sehol. Piacolás közben bukkantam rá még régebben, esetleg ott érdemes próbálkozni, gyakoribb a felhalmozott raktárkészlet. (Bár nem tudom, merre laksz, nekem pestiként nyilván egyszerűbb kiszaladni pl. a kőbányira.)

2017. jan. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pesttől sajnos 220 km-re, de ha valaki ráakad valahol, szívesen utalok rá és a postázásra pénzt. :) Nálunk a piacon csak egy avonos hölgyemény szokott kozmetikumokkal, illatokkal kint lenni. :D
2017. jan. 27. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!