Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan állna ez a frizura? (lent)

Hogyan állna ez a frizura? (lent)

Figyelt kérdés

[link]

Ilyen hajat szeretnék magamnak de nem tudom elképzelni ,hogy milyen lenne rajtam.

Az arcformám hosszú és ovális, a homlokom kissé magas. Erős szemöldököm van az arcomon inkább a szemeim a hangsúlyosak. Ezek alapján jó ötlet ilyen hajat vágatni? (18/l) Mindig is féltem a frufru vágástól de amúgy nagyon tetszik másokon.



2017. jan. 27. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Szia! A leírás alapján lehet jól állna neked ez a haj, de valahogy kicsit ápolatlannak hat ezen a képen. Ha félsz a frufrutól akkor lehet egy kicsivel hosszabbat kellene előbb kipróbálni. Ha küldesz egy arcképet könnyebb megállapítani. :) Most milyen a hajad?
2017. jan. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem szeretnék képet küldeni :d .Nos a hajam egyenes természetes állapotában és be van festve feketére de koptatom szóval sötét barna színe van. utoljára óvodás koromban volt frufrum :DD attól félek ,hogy ha frufrut vágatok és nem tetszik akkor nem fogom tudni elrejteni
2017. jan. 27. 13:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jól néz ki és jól állna neked
2017. jan. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem egy próbát megér. Mindenesetre kérdezd meg a fodrászod véleményét, mert Ő eleve ,,látja,, , hogy hogyan állna neked ez a haj. Ha korrekt a fodrászod, akkor őszinte lesz veled és legfeljebb együtt módosítjátok itt-ott. (Szerintem keress még pár frizurát, ami tetszik, mert több képből könnyebb rájönni, mi is tetszik pontosan)
2017. jan. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én nem rég ( pár napja ) vágattam, és nem bántam meg! sokat hezitáltam, mindig néztem másokon hogy áll és végül rászántam magam a döntésre. ( mondjuk kiskoromban már volt) nekem is magas homlokom, ovális arcom, és erősebb szemöldököm van, és szerintem szebbé tette az arcom a frufru. :)
2017. jan. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!