Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egyes youtuberek miért reklámo...

Egyes youtuberek miért reklámozzák a szoláriumozást? Miért nem fogadják el magukat fehér bőrűként?

Figyelt kérdés
2017. jan. 28. 08:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó kérdés...

Anno a reneszánsz korban az volt a divat,ha valakinek szép, arisztokratikus hófehér bőre volt, mert nem kellett sokat dolgoznia a tűző napon,amitől lebarnult.

Szerintem mindenki fogadja el a bőrszínét olyannak,amilyen van neki. Mindegyik lehet nagyon szép ha természetes. Nekem nagyon fehér bőröm van, így nyáron örülök,ha egy kicsit is le tudok barnulni, de semmiképp sem mennék szoláriumba.

Semmi kedvem kevesebb mint 10 év múlva csupa ráncnak lenni.

2017. jan. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én pl. nem a divat miatt csinálom a szolizást. Nyáron sokat kell napon dolgoznom. Nekem aránylag fehér bőröm van, így hamar leégek. Tehát nálam a szolizás elsősorban egészségügyi okok miatt történik. Az tény, hogy az ember általában jobban néz ki kissé lebarnultan, viszont ez minden esetben igaz.
2017. jan. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a fehér bőr sokkal szebb, mint a barna :D
2017. júl. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!