Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A lányok miért nem bírják a...

A lányok miért nem bírják a nagyképű és egyben jóképű férfiakat?

Figyelt kérdés
Azt nem tudom megérteni hogy, a nők miért nem tudják azt elfogadni hogy vannak jóképű férfiak (bár nem sok) akiknek van önbizalma, hiszen a külvilágtól folyton megerősítést nyernek! És akkor sok lány pofázik hogy blábláblá neki ez bájgúnár stb. meg csicska.meleg stb. ahelyett hogy a pasijukba keresnék a hibát mert sok esetben a lányok pasija nem néz ki jól! Kicsit szerintem lányok elkéne ezen a témán gondolkozni! Akinek van mire nagyképűnek lennie, az lehet mire!

2017. febr. 4. 10:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert a nagyképűség nem egy szimpatikus tulajdonság...
2017. febr. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A nagyképűség nagyon nem egyenlő az önbizalommal...és kifejezetten negatív tulajdonság.
2017. febr. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Az önbizalommal nincs baj, azzal van baj, amikor te akarod kioktatni a lányokat olyanról, amihez semmi közöd :D
2017. febr. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok férfinek arról sincs túl sok fogalma, hogy mi a jóképű :D Amit mostanában a hajukkal, vagy az öltözködésükkel művelnek az katasztrófa. A màsik meg a testalkat: valaki azt hiszi, attól jó pasi, hogy 40 kg, a másik véglet meg a szétgyúrt kétajtós szekrény. És ehhez képest tudod, hogy a nők többségének milyen férfiak jönnek be?Normálisak! Akik nem akarnak úgy kinézni, mint ha egy videoklipben élnének, és mellesleg akkor sem nagyképűek ha "van mire". Én is szeretem magam, mégsem vagyok bunkó, és nem éreztetem a "felsőbbrendűségemet" másokkal. Aki ezt teszi, az valójában kisebbségi komplexussal küzd, ezért vár állandó megerősítést a külvilágtól.
2017. febr. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az önbizalom nem egyenlő a nagyképűséggel. Az egészséges önbizalom általában egy vonzó tulajdonság. A nagyképűség, mások lenézése, a "majdénmegmondommitgondolj", "elkéneezengondolkozni" hozzáállás meg marhára nem. Magyarán ne legyél egy beképzelt phasz, akkor majd szimpatikus leszel másoknak.
2017. febr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szerintem nem teljesen igaz amiket írtok, amúgy a páwaságra rátérve rohadtul nem vagyok páwa, 185centiméter magas, borostás férfi vagyok és nagyon jól öltözködöm! Szóval ez most nem jött össze! Amúgy meg nem egy lánynál jobban öltözök, szóval szerintem lehet mire nagyképűnek lennem!
2017. febr. 4. 16:48
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha ez trollkodás akar lenni, akkor elég béna.
2017. febr. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te kevered az önbizalmat az önhittséggel.
2017. febr. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az, hogy jóképű valaki, ez nem baj, sőt!

Az, hogy nagyképű valaki... kérdès, hogy mennyire. Ha egészséges szinten, és egyéb jó tulajdonságokkal párosulva (kedvesség, udvariasság, figyelmessèg) igazàn szexivè tud tenni egy pasit.


De ha valaki azt gondolja, hogy " azért mert èn jól öltözködök és jól nézek ki, tőlem el kell ájulni"...az nagyon unszimpatikus.

Az is, ha többet foglalkozik (pl látványosan, nyilvánosan) a külsejével mint a csaj, az nem férfias, az inkább egy kirakatba való akármi.


Remélem segítettem :)


21/L

2017. febr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Pont azokat a fiúkat/ fèrfiakat szeretjük, akiknek lenne mire nagyképűnek lenni, de mégsem azok.

Sem a kis önbizalomhiányos csúnyácska fiúkra nem vagyunk, sem öntelt férfiakra.


Arra vágyunk, hogy egy normális férfi, akinek rendben van az önbizalma, társként és egyenrangú félként bánjon velünk, olykor bókoljon (én ezt mindig viszonzom is, nert így tartom fairnek)


22 L

2017. febr. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!