Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Beauty blogot elkezdeni?!

Beauty blogot elkezdeni?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom,sokatoknak unalmas és sok lehurrogást fogok kapni,de remélem valaki tudna segíteni.

Szeretném én is elindítani a beauty blogomat,ahol főleg középkategóriás termékeket mutatnák be, illetve olcsóbbakat. Szóval mindenki pénztárcájának megfelelőket.

Mindig is érdekelt ez a téma, szabadidőmben rengetek blogot,vlogot nézek és szeretném én is ezt csinálni,hobbiként.

Nem célom,hogy ebből éljek meg,szeretem a munkám,de szeretnék valamit,ami az enyém.

Viszont a gatyámat se szeretném ráfizetni,pár együttműködésnek örülnék,de ezeket sem tudom,hogy Nekem kell őket felkeresni,nézzék meg a blogom,van nézettsége,küldjenek mintát.Vagy ez hogy működik?

Illetve,akik teljesen kezdők ezen a téren,ők mennyit költenek havonta erre?

Én azokat a cikkeket szeretem,ahol több terméket mutatnak be egy postban és nem ír csak egy szempillaspirárról,vagy csak egy alapozóról,hanem összehasonlítja őket.

Viszont ahhoz,hogy ezt megcsináljam,legalább 3-4-et kéne vennem,de havi szinten ez rengeteg.

Tanácsot szeretnék kérni,hogy ti mit szerettek 1-1 blogban, illetve milyen újdonságra lennétek nyitottak. :)



2017. febr. 5. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Első sorban fotózáshoz kell értened, ha nincs is pénzed egy jó fényképezőgépre, a telefonoddal lehessen szép, nagy felbontású képeket csinálni.

Fontos még a szépérzék, hogy tényleg minőségi legyen a vizuális anyag, ehhez grafikus ismerőst javaslok.

Kezdd meglévő termékekkel amúgy, vagy DIY dolgokkal, és kezdj mellé egyből egy instagram profilt szerintem.

2017. febr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem is annyira a fotózás a lényeges része, ha jó az írás, érdekes a cikk nekem az is elég ha van kép a sminktermékekről, hogy néznek ki bőrön.

Szerintem is kezd azzal amid van, vagy a tényleg olcsók között (drogériásak pl) kezd el vadászgatni jókat.

2017. febr. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az együttműködések, próba termékek, hirdetések, támogatás csak akkor jön, ha te már híres vagy és egy nagyon olvasott blogot/vlogot csinálsz - és még akkor sem biztos, hogy sokadikként érdekes leszel nekik, mikor már x másikat támogatnak. ha annyira népszerű, jó és ismert vagy, hogy a megkeresésed nélkül is feltűnsz nekik és maguktól is együtt akarnak veled működni, akkor lehet, hogy maguktól is megkeresnek egy-egy ajánlattal, mert ugye a "jó bornak nem kell cégér". de amíg nem tudják, hogy létezel, addig nem árt, ha te keresed őket és a lehetőségeket. amíg kicsi és nem annyira ismert vagy, addig foglalkozz olyan dolgokkal, amiket olcsón be lehet szerezni, vagy egyébként is megvennél magadnak.
2017. aug. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!