Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mikor (nem) vágathat egy lány...

Mikor (nem) vágathat egy lány magának rövid hajat?

Figyelt kérdés

Vagy mikor ne? Én le szeretném vágatni, de kicsit magasabb vagyok (170 körül) és hosszú a nyakam, ami miatt érzem, nem lenne előnyös. Ezen felül sportolok, tehát vagy még copfba összefoghatóra, vagy fiúsan rövidre kéne vágni hajam. Elég lányos lány vagyok, meg félénk természetű is, de úgy érzem, jobban érezném magam fiúsabb hajjal, kevésbé lányos ruhákban... de félek, hogy elég bénán festene. Mit gondoltok?

Tudom, nekem kéne biztosnak lennem, de már hosszú ideje gondolkodom rajta és túúúl sok gondolatomat pazaroltam már rá, úgy érzem. Valakinek volt már ilyen "tapasztalata"?



2017. febr. 12. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Esetleg ha mutatnál egy-két képet (copfba és Anélkül, hátulról oldalról is) ugy egyszerűbb lenne válaszolni. Privát is jöhet a kép, ha nem akarod magad felfedni
2017. febr. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék képet mutatni, de igazából soha nem is készül rólam fotó...

Akkor csak úgy általánosságban kérdezném, hogy egy magasabb és/vagy hosszú nyakú és/vagy szemüveges (nem ma divatos nagy keret) lánynak állhat jól vagy szinte biztos, hogy rossz a rövid haj?

Sok hasonló kérdést láttam, - de egyet sem, ami pont ilyen - ezért gondoltam felteszem én is.

2017. febr. 12. 14:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Állhat jól, igen.
2017. febr. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%

én még nem láttam olyat, akinek jól állt volna hosszú nyakkal, de ez csak az én ízlésem.

ha neked tetszik, ki akarod próbálni, akkor vágasd le. nem olyan sok idő, amíg megnő mondjuk az álladig, vállad fölé. inkább fiatalon próbált ki, mint öregen, mert akkor nyanyásabb. :D a fodrászt is megkérdezheted, hogy milyen rövid frizura állna jól neked szerinte.

2017. febr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4-es: az a gond, hogy én még egyáltalán nem láttam ilyen lányt :D De azt hiszem igazad lesz, inkább tizen- mint harmincvalahány évesen.
2017. febr. 12. 15:40
 6/9 anonim ***** válasza:

sportooolsz?

Gyere szépen hozzám. :D


köhh. Arányoktól is függ, volt ismim, akinek hosszabb nyaka volt rövid hajjal, és hülyén nézett ki.

Másiknak meg egész jól állt. És mindketten magasak voltak.


Ha meg már idegesít, hogy ezen rágódsz, akkor csináld meg, és majd max rájössz, hogy nem kellett volna. :D

2017. febr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem tolasd le géppel tüsire (1/2 - 1 cm), kényelmes lesz a sporthoz, és szerintem nagyon szexi tud lenni egy szép lányos arccal együtt :)
2017. márc. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
7-es újra: hogy döntöttél végül? :)
2017. márc. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
reméljük nem rád hallgatott.
2017. márc. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!