Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire nem lenne...

Tényleg ennyire nem lenne igaz, hogy a magyar nők szépek?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap beszélgettem egy orosz sráccal, aki csak pár hónapra jött a munkahelyemre és valahogy szóba került az az állítás, hogy a magyar lányok mennyire szépek.

Szerinte nem annyira igaz, mert nagyon nagyon sok csúnya, igénytelen nőt látott. Nem érti, hogy ez a teória egyáltalán honnan jöhetett, vagy hogy milyen nőket láthatott az az ember azelőtt, mielőtte kijelentette volna ezt a mondatot. Nem azt mondja, hogy nem találkozott szépekkel, de inkább a kevésbé szép meg az átlagos nők vannak előnyben, mert kifejezetten szép nőt alig látott.


2017. febr. 18. 00:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Hát az oroszok pl sokkal szebbek, szóval neki nyilván visszalépés.
2017. febr. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
75%
Amikor itt volt az albán haverom akkor mondta, hogy az ukrán és orosz lányok mennyivel szebbek a magyaroknál.
2017. febr. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Nekem meg az orosz pasik nem tetszenek. :D
2017. febr. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Azért nem tudom, van-e fogalmad róla, hogy egy átlag orosz (főként az ázsiai területeken élő) vagy ukrán nő hogy néz ki. Igen, vannak köztük nagyon gyönyörűek. Mint ahogy minden nép esetén így van. De köztük ugyanúgy vannak atomrondák és szélsőségesen igénytelenek is. Az pedig általánosan megfigyelhető jelenség, hogy a legtöbb ember a magához hasonló jellegű embereket tartja szépnek. (Meg persze bizonyos szépségideálok mentén a számára egzotikusabb nőket is. De legtöbbször a hasonló hasonlónak tetszik elv érvényesül.)
2017. febr. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
hát nem tudom. az átlag orosz kb úgy él mint egy átlag román... nyilván vannak szépek, de mindenhol vannak.
2017. febr. 18. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem sem egy nagy eresztés a magyar csajok, de a magyar pasiknak megfeleknek, mert azok meg olyan ízlésficamosak, csomó olyan nőt lerondáznak, akikért külföldiek rajonganak. (Pl Palvinbarbi)
2017. febr. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
40%
én lányként is azt mondom hogy az orosz lányok jóval szebbek mint a magyarok. egyrészt náluk jóval kevesebb az elhízott ember, mint nálunk, így az ottani lányoknak az alakjuk is jobb. másrészt meg igényesebbek magukra, macinaciban nem mennek utcára, szépen sminkelnek, szeretnek kiöltözni. az arcvonásaik pedig genetikailag szebbek :D
2017. febr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

AZ orosz lányok sokkal többet törődnek külsejükkel (ezt nem más lehordására mondom) de ők azok akik kb a boltba is sminkelnek, ott az a norma hogy 24/7-ben tökéletesnek kell lenni ,a magyar csaj szemrebbenés nélkül megy mackónadrágban bevásárolni vagy sima farmer-póló párosban kb bárhova mert nem akar mindig mindenkit lenyűgözni. A nyugatiak szerint a kelet-európai lányok a legszebbek (meg a svédek) mert máshogy néznek ki meg valamiért a nyugatiaknak tetszik az akcentusuk.

Egy angol haverom mondta egyszer viccből ha kicsit rányomnék az akcentusomra sokat kereshetnék telefonszexxel.

2017. febr. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
11%

Hát igen...

Az orosz, ukrán nők valóban szebbek, mint a magyarok.

Részben én is orosz vagyok, épp ettől itthon különleges ;)

(Igaz, nincs sok jó tulajdonságom, de legalább jól nézek ki.)

2017. febr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is elég rondák a magyar nők. A legtöbb kövér, nem ad magára, bénán sminkelnek (fekete felfelé ívelő szemöldök tetkó, alapozó elüt a bőrszíntől, szemhéjtust nem tudnak megfelelően használni, stb.)

A kövérek olyan ruhákat hordanak általában ami annyira feszül, hogy szinte leszakad róluk...

2017. febr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!