Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! (15-20) Ti miért nem...

Lányok! (15-20) Ti miért nem szeretitek az izmosabb fiúkat? 17/f

Figyelt kérdés

2 éve bodybuilingezem és feljött rám azóta 12..13 kg izom

Tegnap 3 lány utasított vissza a hobbim miatt, mert nem szeretik a kigyúrt pasikat...

Most akkor csináljak az izomól zsírt??

Vagy mit tegyek? Amióta elkeztem bodyzni azóta nem hogy közelebb kerültem a lányokhoz hanem inkabb kerülnek el


2017. febr. 18. 15:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Én például nem szeretem hogyha egy fiú túl izmos, szerintem elég ha naponta megcsinál néhány fekvőtámaszt meg felülést. A 12-13kg izom az túlzás az már nem szép.

Igaz csak 14 vagyok de azért biztos nem árt a válaszom.

2017. febr. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nem igaz, hogy nem szeretik :) persze vannak fokozatok

17/f

2017. febr. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos mertekig tok oke:) de peldaul a mostani Zac Efront en mar nem fogadnam el..akkora mint egy allat:(
2017. febr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tetszik ahogy kinéz, ez a fő indok. A másik, hogy én pici vagyok és törékeny, elnyomva érzem magam az ilyen nagyon izmos emberek mellett. Ha szereted ezt csinálni, akkor csináld továbbra is ezt, ne mások véleménye érdekeljen. Meg azért vannak olyan lányok, akiknek tetszik.
2017. febr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem is csak egy bizonyos mértékig tetszik:) de inkább a husit választom:3 16l
2017. febr. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Husit nanemár :(
2017. febr. 18. 20:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem annyira a nagyon kigyúrt pasikat. Persze ne legyen husis se, egy kis izom azért kell.:) 16/L
2017. febr. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Nyugi tesó

Gyúrjál csak.

Én már 105 kiló vagyok és csak nincs problémám a lányokkal.

Erőemelés mindhalálig :D

2017. febr. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
39%
Ja nem a 16-17 éves kislányokat fogod magadhoz vonzani hanem 20 és afölött. Rossz helyen probalkoztal. A nőknek tetszenek a férfiak. A lányoknak meg a kis gilisztás csontom kivan kis bu*zik. Nyugottan gyurjál csak ne foglalkozz ilyenkis tinipics*ákkal nekik más az igényük.
2017. febr. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
utolsó, szerintem te se tudod mit beszélsz xdd a 20 fölötti lányokat se látod kigyúrt izomagyakkal. több 18 alatti ismerősöm van kigyúrt csávóval együtt, viszont 20 felett egy se. szóval ne... ne pofázz
2017. febr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!