Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Versace bright crystal...

A Versace bright crystal absolu szerintetek jó illat, vagy nagyon tucat?

Figyelt kérdés

2017. febr. 20. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Nekem tucat, de ez teljesen ízlés dolga. Ha neked bejön, akkor hordjad (csak ne 6 fújásnyit :D ).
2017. febr. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem minden parfüm minden bőrön kicsit másként hat, így én talán egyik parfümöt sem tartom tucat illatnak. Maga a parfüm nagyon népszerű a tartóssága és a kellemes illata miatt. De gondolom nem azzal kezded a beszélgetéseket, hogy "Érzed ezt az illatot? Versace parfümöt használok :D "..
2017. febr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nyílván nem. :)


Csak általában nagyon törekszem arra, hogy egyedi legyek, de most nagyon megtetszett ez az illat. És nem akarok kettő egy tucat lenni, mint pls a pink sugaros vonalba tartozók.

2017. febr. 21. 14:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne vedd rossz néven, de nem egy parfümtől vagy hajszíntől, esetleg ruhától leszel egyedi. Fejleszd magad, tanulj, utazz, szerezz ismereteket és legyél valamiben nagyon jó.
2017. febr. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én imádom, én is azt használom, szerintem nem tucat.
2017. márc. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne az alapján válassz parfümöt h mások szerint tucat vagy nem. Ha tetszik az illata, használd.
2017. márc. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Magyarországon szerintem eleve nem sokan használnak parfümöt vagy ha igen, akkor mértékkel. Mondjuk nekem ezekből a virágillatokból 12 egy tucat :D. Azt mondjuk hozzáteszem, hogy a választék nem végtelen, tehát egy illat vagy felkapott/fiatalos, vagy kvázi nyanyás, nagyon kevés van ezeken kívül, ami igen az meg már tényleg a fura kategória (répa, uborka stb szagú). Legkönnyebben egy uniszex v férfi parfümmel lehet kitűnni a tömegből, persze azért nem bármelyik alkalmas erre.
2017. máj. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!