Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műkörmös szalon és műszempilla...

Műkörmös szalon és műszempilla felragasztása, működhet együtt?

Figyelt kérdés

Kéz és lábápolással szeretnék foglalkozni.

Minden vágyam,egy saját szalon,egy egyszerű,családias légkörű szalon,ahova szívesen jönnének a hölgyek "pihenni",szépülni.

Ma viszont azon gondolkoztam,hogy esetleg műszempilla tanfolyamra is elmennék,hiszen mindenki imádja a hosszú pillákat (na jó,vannak kivételek) :)

Együtt a kettőt csinálhatnám a szalonban ?

Hol kellene ezt megkérdeznem?

ÁNTSZ-hez szeretnék majd eljutni vizsgák után,de az még messze van és közbe jár az eszem,mit,hogyan kellene stb :)

A műszempilla tanfolyamról annyit olvastam,hogy nem szükséges a szépségipari előképesítés.

:) Tehát nem kell kozmetikusnak lennem :)


2017. febr. 23. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Hogyne működne. Én 2 éve vizsgáztam le, és már annyi vendégem van, hogy eljött az ideje keresnem egy szalont. És arra gondoltam keresek magam mellé egy fodrászt is.

Arra azért nem árt figyelni, hogy lehet túl sok vendéged lesz, és akkor bizony nem fogsz tudni ketté szakadni.

2017. febr. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Január 1től kozmetikusi vagy szépségtanácsadói végzettséggel pillázhatsz. Fizikai közérzetjavító tevékenységként bejegyezve pedig pénztárgép köteles.
2017. febr. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!