Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok! Ti kialakítottatok...

Csajok! Ti kialakítottatok magatoknak egy mindennap használatos (szem) sminket, vagy minden nap mást próbáltok ki? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Tehát olyanok válaszát várom, akik hétköznaponként fel szoktak dobni egy visszafogott sminket. Megvan már a megszokott rend, hogy mit használtok, vagy mindig másmilyen sminket csináltok? (Szemfestékek variációjára gondolok főleg.)
2010. máj. 9. 13:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Általában megvan, de kedvtől függően variálok.
2010. máj. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nappalra csak a kedvenc lancome szempillaspirálomat használom, igazi műszempillákat csinál, álomszép, nekem más nem is kell. :)
2010. máj. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én mindig ugyanúgy
2010. máj. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálam megszokott a fekete szemhéjtus, fekete szemceruza halványan, valamint fekete szempillaspirál.
2010. máj. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Általában reggelente gyorsan kihúzom alul a szemem, aztán szempillaspirál. Álmosan csak ennyire futja :D
2010. máj. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hm, én általában feldobok alapozót (de nem mindig, attól függ mennyire kómás a fejem reggel:D), pirosítót, szempillaspirált. A szemem tussal húzom ki (de csak a szemem sarkát szoktam, általában ezt szoktam váltogatni, különböző mintákat rajzolok, a pókhálótól kezdve a nonfiguratívig mindenfélét:) Rúzst csak néha, egy héten kb. 2x, Szemhéjfestéket pedig kb. hetente egyszer, ált. piros/lila/kék/ezüst/zöld színekben, ami megy a ruhámhoz épp. Szóval váltogatom :D 21/N
2010. máj. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Mintákat tussal? Wow! :)

Köszi a válaszokat!

2010. máj. 9. 16:44
 8/11 anonim ***** válasza:

én a ruhámhoz illő sminket nyomok fel.szóval minden nap más.

21L

2010. máj. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Van egy alap,ami állandó:

Szempillaspirál,korrektor és ajakápoló/szájfény.

Ha van időm,kedvem akkor több sminket használok,ruhától függően:

Szemceruza ami illik a ruha színéhez(barna,fekete,ezüst) esetleg még egy kis szemhéjpúder.

15/L

2010. máj. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Átlagos sminkem az egy tusvonalból és szempillaspirálozásbol(+alapozó és púder) áll...

Ha valami különlegesebb alkalom van akkor talán valami szebb szeméjpúder. Bulizni nem járok, csak ritkán koncertekre, oda is a szokásos smink jön, nem fogom igazitgani a pogó kellős közepén :D :D

17L

2010. máj. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!