Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyek szép?

Hogyan legyek szép?

Figyelt kérdés

Hát az van,hogy a testemmel teljesen meg vagyok elégedve,hosszúak a lábaim,vékony vagyok,de az a baj hogy deszka vagyok szinte,de ezzel nem is foglalkozom... Mert az arcommal meg totálisan nem vagyok megelégedve Folyton pattanásos meg mitesszeres és amikor jön egy nagy rendezvény vagy vmi akkor meg annyira kipattogok hogy nem tudok vele mit csinálni...mindig kezelem őket,de akkor se tűnnek el! :( Ja és a hajam...hát az valami förtelem...nem áll be sehogyan!!! Hosszú barnásvöröses,derékig ér... Majd márciusban sztem elmegyek kozmetikushoz a szemöldököm kiszedetni,meg levágni a hajam ...persze fodrásszal...

Na és ha ezek megvannak akkor még mit csináljak?? :) Hogy lehetne még szebb az arom meg a hajam?


2017. febr. 25. 09:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Hajat bízd a fodrászra, hogy úgy vágja le ahogy neked a legjobban áll, hogy a lehető legelőnyösebbé varázsolja az arcodat. Amúgy használj balzsamot, hajvégápolót meg olyan sprayket esetleg amik a pont olyan hajra vannak mint a tied. Ha a színével nem vagy elégedett azon könnyen tudsz változtatni festékkel, de inkább színezővel. A baj az, hogy lutri, hogy a végeredmény tényleg úgy fog e állni ahogy te azt megálmodtad, és ha nem nem egyszerű ám helyrehozni. Pattanásokkal ha az eddigi kezelések nem váltak be nem nagyon tudsz mit kezdeni. Kozmetikus ideiglenesen tud segíteni. Ha annyira durva elmehetsz bőrgyógyászhoz, ő fel tud írni megfelelő gyógyszeres kezelést rá, de igazából az is csak kísérletezés valamilyen szinten. Ha gyors megoldást akarsz akkor ott a smink. Csak elképesztően fontos, hogy olyan terméket válassz, ami nem rontja tovább a bőröd állapotát. Erről kozmetikustól érdeklődj nyugodtan mi lenne a megfelelő. De ez azért a korodtól is függ... Korrektort, szempillaspirált már használhatsz viszonylag korán, alapozót is akár 14-15 éves kortól csak figyelni kell hogy nagyon keveset használj, ne vakolj. Nem kell 100%-ig eltüntetni, sminkben maximálisan igaz, hogy a kevesebb több! De ha meg alapozó az magával von más egyebeket hogy ne legyen egyhangú a bőröd mint pl természetes pirosító. Mérlegelj, kozmetikustól, anyudtól kérj tanácsot mindenképp
2017. febr. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Esetleg ki is vizsgáltathatnád, hogy mitől vagy pattanásos. Ha kamaszkorú vagy az mondjuk ezzel jár, de itt is van egy határ, hogy mi egészséges és mi nem. Ráadásul idő kell, hogy rendbe jöjjön. Egyszer elmész kozmetikushoz az egy dolog, de jobb lenne ha rendszeresen mennél.


A hajaddal meg azért lehet bajod, mert hosszú és nem tudsz vele mit kezdeni.

2017. febr. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaid! Hát kamasz vagyok és lehet hogy ezért van ennyi patim,de akkor se szeretem őket,meg már egy ideje kenegetem egy pattanáskezelő géllel,de az csak a gyulladást tüneti el... a hajam sztem lépcsős lesz...festeni nem nagyon szeretném,max mellir,de azt se nagyon..alapozó nekem meg nem is nagyon kell mert kleór bőrőm van és úgy néznék ki mintha ha vki maszkot hordana...
2017. febr. 25. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!