Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem tudok aludni a melleimtől?

Nem tudok aludni a melleimtől?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a kérdés főleg a lányokhoz/nőkhöz irányul, de fiúk is válaszolhatnak, ha tudnak:)

Csak hason fekve tudok elaludni,de ez szinte képtelenség a melleimtől:D

Átlagos méretűek (vagy talán egy picivel nagyobbak), de így is sok kellemetlenséget okoz,főleg az alvásban. Hogyan tudnék kényelmesen hason aludni úgy, hogy a melleim se nyomjam?:)

14/l



2017. febr. 26. 14:38
 1/9 anonim válasza:
Valami nagy pufi párna ?
2017. febr. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1

Van egy nagy répa plüssöm, egyszer azt tettem a melleim alá. Sajnos nem volt kényelmes. Illetve mostanában a kezem szoktam odarakni, de az meg egy idő után elzsibbad:(

2017. febr. 26. 14:59
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem idővel megszokod. Nekem kimondottan nagy mellem van, csak akkor nem tudtam hason aludni, amikor szülés után dinnyévé váltak.
2017. febr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is a kezemet szoktam odatenni:D

Esetleg vegyél ilyen hosszúkás párnát azzal aludj.

2017. febr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Én szívesen tartanám ott a kezeimet és segítenék az alvásban, meg másban is. :P (F)
2017. márc. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is fájnak egy picit hason, pedig A-B határosok... Egy idő után megszokod, addig tedd oda a kezed. Esetleg ha háton aludnál?
2017. ápr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Párna a fejed alá kell, lehetőleg minél nagyobb és az így keletkezett kis "gödörben" kényelmesen elfér, habár ez nem túl egészséges és kínok kínja, ha rákönyökölsz véletlen. Néha melltartóban, néha anélkül, néha sehogy, csak ha már győz az álmosság. Előbb-utóbb mindent meg lehet szokni. (70/F)
2017. ápr. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is nagy melleim vannak, és altalaban igazgatom, tologatom oket egy darabig, mire rajovok, hogyan nem nyomodnak.

Vagy pedig lefektetem a kezeim behajlitva ketoldalt, ez sokat segit

2017. ápr. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget! 😊
2017. ápr. 22. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!