Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy állhat ennyire rosszul...

Hogy állhat ennyire rosszul nekem a fekete és a fehér?

Figyelt kérdés
Sokan mondtak már és én is látom, hogy kifejezetten rosszul állnak rajtam a fekete és a fehér ruhák, öregitenek és sápadtnak nézzek ki benne, ezért nem is nagyon hordom ezt a két szint, főleg a feketét. De nem értem akkor miért mondják az emberek, hogy a fekete és a fehér mindenkinek jól áll, holott ez nem igy van..A szürke viszont jól áll, meg mindenből a halványabb szinek. Mitől függ az, hogy kinek milyen szin áll jól?

2017. márc. 2. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Haj és bőrszíntől függ. Vannak ezek az évszak típúsok, ezeket lehet nézegetni, de ha magadtól is látod a tükörben akkor nem fontos.
2017. márc. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, van a négy fő színtípus: tavasz (világos bőr, szőke, kék szemű), nyár (sötétszőke vagy barna, bármilyen szemszín, de élénk bőr - a magyarok többsége ilyen), ősz (barnás bőr, barna haj, szem - latin típus) és tél (Hófehérke típus: világos bőr, sötét haj és szemek). A fekete csak az ősz és tél típusoknak áll jól, a fehér a tavasz és tél típusnak. A többi részletnek utána olvashatsz.

Az a titok, hogy tedd a kezedhez az anyagot, amit kinéztél: ha sárgának, sápadtnak látod mellette a bőröd, nem jó, ha élénk rózsaszínnek, akkor jó a szín.

2017. márc. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A fehernek kb ezer fele arnyalata van, biztos van olyan, ami jol all. Csontfeher, vajfeher, tortfeher, hofeher, piszkosfeher, titanfeher...szoval sokfele.

A fekete valoszinuleg jol all, csak rosszul sminkelsz hozza, tovabba a feketenek is tobb arnyalata van:koromfekete, kekesfekete.

Milyen szinu hajad, szemed, borod van?

2017. márc. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Világos a bőröm, de nem a legeslegvilágosabb. A hajam szőkésbarna, a szemem pedig zöld. Csináltam egy tesztet és azt adta ki nekem, hogy nyár tipus vagyok és lehet, hogy igy van, mert azok a szinek amit leirt nekem, jól állnak (bézs és a különböző pasztell szinek)
2017. márc. 3. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!