Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik szörtelenítés jó intim...

Melyik szörtelenítés jó intim helyre? Nektek mi vált be legjobban? Ami kevésbé fájt.

Figyelt kérdés
Nekem eléggé érzékeny az a terület. Még a borotva is fáj. A szőrőm meg erős. Próbáltam csak a bikinivonalon az epillátórt de abba is hagytam. A gyanta vagy a krém az jó? Vagy van még rajta kívűl valami más? Mert pl ha a krém bekerűl a hüvelybe akkor az eléggé nagy baj. Szerintetek? Ti mit használtok?
2017. márc. 4. 11:13
 1/1 Ignis Subdialis ***** válasza:

Nem csak a krém a hüvelyben nagy baj, hanem már eleve a szőrtelenítés intim tájakon is nagy baj! Az orvostudomány szerint jelentősen növeli a fertőzések, gomba kockázatát. Gondolj bele, egyrészt ott matatsz a hüvelyednél mindenféle fertőtleníthetetlen eszközzel, vegyi anyaggal, aztán a hüvely ráadásul elveszíti a természetes "istenadta" védőbozontját is.

Egyébként mindenkinek érzékeny ez a terület, egy kínszenvedés utána napokig, amíg elkezd nőni a szőr, plusz a lágy bőr miatt rengeteg alánövésed lesz, ami még külön begyulladhat. Nem biztos, hogy a divat miatt megéri ez.

A hüvelytabletták mindegyikén rajta van, hogy akkor alkalmazd, ha a szőrtelenítés, vagy túlzott tisztálkodás, ilyenek miatt felborult a hüvelyflórád - ez egy ismert dolog, hogy ez gyakori.

Én pl. emiatt vágok hajnyíróval meg ollóval és a hüvely előtt hagyok legalább 2 cm hosszú szőrt és csak a bikinivonalat borotválom.

Szerintem nincs olyan férfi, aki azt kívánná, hogy a nő kockáztassa az egészségét csak hogy úgy nézhessen ki mint egy éretlen kislány.

2017. máj. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!