Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A körömágybőr ápoló olajtól...

A körömágybőr ápoló olajtól lehet nem olyan tartós a géllakk?

Figyelt kérdés

Most használok először ilyen olajat, és 2 körmömön elkezdett picit leválni a géllakk. Fél éve csinálom itthon magamnak, sosem vált még fel.

Kb naponta használom az olajat, mert nagyon jól hidratálja, nagyon ki volt száradva


2017. márc. 4. 14:30
 1/3 Nagy Emese Réka válasza:
Elviekben a helytelen előkészített köröm miatt válhat fel a gél lakk, az olaj inkább bemattítja a körmöt ha frissen veszed ki a lámpából. (én is gel lac-ozok otthon már egy éve kb, senkinek nem vált még fel, és olajozom rendesen)
2017. márc. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mindig ugyanúgy készítem elő, nagyon figyelek rá.
2017. márc. 4. 21:54
 3/3 anonim válasza:
Általában a rossz előkészítés miatt válhat fel, de a géllakk tartóssága függ a külső hőmérséklettől, egészségügyi állapottól(pl.havi vérzés)stb. Lehet az olaj miatt mondjuk zsíros lett a köröm és nem tapadt rá olyan jól a géllakk. Sok oka lehet, de szerintem egy alkalomtól nem kell megijedni, sokakkal megesett ez már.
2017. márc. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!