Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy alapvetően szép lány...

Egy alapvetően szép lány szépségét csorbítja akár egy kicsit is szemüveg és fogszabályzó?

Figyelt kérdés
A fogszabályzó fehér, nem fém színű. A szemüveg divatos, illik az arcához. Fogszabályzót és szemüveget is viselne, nem csak vagy-vagy.

2017. márc. 8. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:

1. a szépség még mindig relatív, kinek ez, kinek az jön be


2. kérdésre a válasz: nem

2017. márc. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem aki szép,az bárhogyan szép. Fogszabályzóval,anélkül,szemüveggel,anélkül. A fogszabályzó pedig csak annyit jelent,hogy törődik a fogai szépségével is.
2017. márc. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hat az teny hogy nem a fogszabalyzo az optikai tuning csucsa, de szerintem attol elobb utobb csak szeb lesz a viseloje.

Hulyeseg ezen ragodni, a szemuveg meg pl van akinek kifelyezetten jol all, de ha mas nem, a lencse is jo opcio lehet.

Szerintem egyiktol sem lesz csunyabb vagy kevesbe szep valaki, ezek csak olyan kulsosegek, hogy ha vki akar akkor belekot, ha nem nem.

Kb a van rajta sapka - nincs rajta sapka esete.

Az viszont teny hogy mindketto tud maceras lenni a viseloje szamara,tehat en amiatt jobban aggodnek, de enbek meg semmi koze a szepseghez..

2017. márc. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha jól választ akkor nem ront,sőt lehet hogy hozzá is ad valamit.
2017. márc. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!