Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hosszan tartó jó illathoz...

Hosszan tartó jó illathoz tippek? Tényleg ennyire büdös lennék?

Figyelt kérdés

Normálisan mosva vannak a ruháim folyékony, jó illatú mosószerrel, a ruhásszekrényembe tettem Coccolino illatpárnát (kb 2 hónapja, most már kezd egy kicsit kimenni az illata), használok deót, parfümöt, jó illatú hajsprayt, zuhanyzok naponta, nem büdös a szám, napközben a mosdóban törölgetem a hónom alját, illatos kézkrémet használok, mégis néha úgy érzem magamon hogy büdös vagyok, és egyáltalán nincs jó illatom, sőt már vagy paranoiás vagyok, vagy nem tudom, de mintha mások is éreznék és grimaszolnának rám... Mit tegyek??? Nem vagyok extra izzadós, de azért ennyire büdös sem! Hogy lehetne bárki ennyire büdös, aki ennyire ügyel a higiéniára? Nem is fizikai munkát végzek. Bár igaz, hogy az irodában benti papucsot kell hordanunk, max. abban szokott izzadni a lábam, de az sem vészes, nem hiszem, hogy azt érezni simán, meg nem szoktam a papucsból kibújni, hogy érződjön a szag...


Mit tegyek, van valakinek bármilyen tippje? Milyen parfümöt, testpermetet használjak, ami egész nap tart? Egyáltalán tényleg büdös lehetek, vagy mi a helyzet most már tényleg? Esküszöm, hogy a lelki épségem megy már rá erre.... tényleg, mint aki nem zuhanyozik, nem tisztálkodik, közbe meg....

Valaki segítsen. :(

Köszönöm.


20/L



2017. márc. 8. 19:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg,biztos vagyok benne,h jo az illatod. Ne hígitott parfümöt hasznalj,mert annak hamar elillan az illata. Időnként menj ki a moadoba es fujd be magad dezodorral,parfümmel. Legyen nalad nedves törlökendö.
2017. márc. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi, de biztos, hogy nem jó az illatom. :( Már tényleg bele vagyok betegedve. Nem hígított parfümöt használok, hanem direkt erőset, egszer spriccelem reggel a hajamra, de nem érezni. Már rettentő ciki ez felnőtt emberek között, biztos kibeszélnek a hátam mögött meg undorodnak tőlem.
2017. márc. 8. 20:22
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Én azt szoktam csinálni (nem vagyok büdös fajta,de nem is szeretnék),hogy vazelint kenek arra a területre,ahol befújom magam parfümmel,és úgy egész nap rajta marad az illat,ráadásul hidratált lesz a nyaka/kezem. :D Hogyha pedig a hajadon a haj spray nem segít,akkor fujj a fésűdre 1-2 fújás parfümöt,és úgy fésülködj.Az egész hajadat garantáltan beteríti az illat. (Mindkettő saját tapasztalat).

Egyébként annyira nem lehetsz büdös,ha ennyire higiénikus vagy... :D

Remélem segítettem... :)

2017. márc. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Csak van valaki akit megkérdezhetsz. Anyukád, párod? Ha ők nem érzik, paranoia.
2017. márc. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! A vazelinest próbáltam régen, sajna nem nagyon segített.

A családom szerint nem vagyok büdös. :D Na de ők nem is napközben vannak velem, amikor kollégáim....hanem este, zuhany után... Amúgy voltak utaló jelek. Egyszer amikor beléptem az irodába, visszatartott nevetéssel mondták, hogy de jó hagyma szag van... utána meg hogy most már ki köztünk a büdöske. Na most ezt hogy nem lehet félre érteni? :/

2017. márc. 8. 21:01
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
Ha ennyire bukó kollégáid vannak (már bocsánat) akkor szerintem nem érdemes velük maradnod. #3-as vagyok.
2017. márc. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát igen... sajna ez van. Nem nagyon kedvelem őket. Ők sem engem. Mondjuk engem nagyon senki sem, úgyhogy menekülhetek életem végéig, sehol sem lesz jobb... :/ :)
2017. márc. 8. 21:11
 8/12 anonim ***** válasza:
Naa ne mond ilyet.Biztosan van egypár barátod/barátnőd... :D szintén #3-as
2017. márc. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hagyjuk inkább. :)
2017. márc. 8. 21:24
 10/12 anonim ***** válasza:
64%
Figyu a nővéremnél nem lehetsz büdösebb. Komolyan ő iszonyat. Véres ruhában flangál itthon, nem törli meg rendesen magát kis/nagy dolog után, tiszta hugy a bugyija. A haját évezredenként mossa, tiszta izzadságszagú, már méterekről érezni. A haja zsíros, nem fürdik rendesen, szerintem néha csak azt hazudja, hogy zuhanyzott amúgy nem tudom mit csinált. Még senki nem szólt be neki. Persze barátja még csak szóbam se. Amúgy 25 éves, itthon élősködik. Én 17 vagyok, lány mielőtt valaki megvádolna azzal, hogy én is biztos voltam már véres gatyában. NEM! Már 10 évesen megjött, azóta 1x sem volt még véres a gatyám.
2017. márc. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!