Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Teljesen asszimetrikus az arcom?

CsipkeBogyói(k) kérdése:

Teljesen asszimetrikus az arcom?

Figyelt kérdés

Amikor a tükörbe nézek szépnek látom magam. De ahogyan készítek magamról egy szelfit, akkor már teljesen más arcot látok. Teljesen asszimetrikus a két pofám. És a szám is jobb oldalra húz. Ha pedig videót készítek, akkor teljesen jobboldalra beszélek. Minden arcizmom abba az irányba lejt. És szerintem ez borzasztóan kiábrándító.

Volt amikor beszéltem és az emberek egyszerre nevettek fel. És mondták, hogy jajj istenem azaz arc...És ilyenkor tényleg elmegy a csöppnyi önbizalmam is. Eléggé rosszul esik, mikor emiatt kinevetnek...


2017. márc. 8. 20:16
 1/4 anonim válasza:

A kamera és a tükör iszonyat sokat torzít, nem azt mutatja, amilyen vagy igazából!

Hogy emiatt gúnyolódnak, azzal te csak ne foglalkozz!

Magukat minősítik le azzal, hogy ők mennyire is hülyék, tudatlanok!

Az az ő bajuk, hogy mások nyomorán jót tudnak szórakozni!

Ha ők lennének olyan kevésbé szép külleműek és gúnyolnák, egy rekesz sörbe fogadnék, hogy nekik sem esne jól!

2017. márc. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
rengeteg olyan ember van aki kicsit jobbra vagy épp balra beszél ez tényleg a száj ferdesége miatt van de egyáltalán nem..hogy mondjam..ez nem jelenti azt hogy kevésbé vagy szép mint amilyennek a tükörben látod magad valakinek ez még vonzó is hidd el nekem, én is kicsit ferdébb mosollyal születtem igaz nálam minimális de észre vehető és a bal pofacsontom is jelntősebben laposabb mint a másik de legtöbbször észre sem veszik amíg nem említem, és tényleg ne foglalkozz olyan emberek véleményével akik ez miatt ki gúnyolnak azok az emberek pontosan azért teszik ezt veled mert önmagukkal van bajuk és benned többet látnak még a hibáid ellenére is :)
2017. márc. 9. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok! Nekem is jobbra "húz" a szám, és az állam is el van "csavarodva" jobb irányba. De mit tehetnék? Csak nem fogom az egész államat eltöretni és helyre tetetni! Egyébként megboldogult Kocsis Zoltánnak is jobbra húzott a szája, nézd csak meg bármelyik videóinterjún. Mégis nagyszerű művész ,ettől függetlenül. :)
2017. márc. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen. Én ezt megpróbálom, úgy mond 'kordában tartani'. Amikor mosolygok, akkor nem látszik annyira. De ha kinyitom a szám, akkor azért már elég feltűnő tud lenni.


Egyébként köszönöm a válaszokat, :) Egy pici mosolyt csaltak az arcomra.

2017. márc. 9. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!