Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Állásinterjúra melyik parfümöt...

Állásinterjúra melyik parfümöt használjam? YSL la nuit de l'homme vagy Paco Robanne 1 million intense?

Figyelt kérdés

Az YSL téli illat, talán kicsit már meleg van hozzá, a 1 milliont meg komolytalannak tartom interjúra.

Szerintetek?



2017. márc. 15. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
1 milliont jo lesz, nem az illatod nézik:) Sok sikert:*
2017. márc. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az YSL -t említett illatát sajnos nem ismerem, viszont van 1 million -öm amit már annyira nem szeretek, mert szerintem túl intenzív az illata, pláne egy interjúra, ha nem jön be az interjúztatónak büdösnek is találhatja. :( Valójában azért vettem meg mert szeretem a black xs -t, az viszont sokkal sportosabb. Én a legutóbbi interjúmon a Paco Rabanne Invictus -t használtam.
2017. márc. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Köszi :)


2. Olyasmi az illata az YSL-nak mint egy Karácsonyi sütinek, kicsit fűszeres, édes, komoly, de ez nem az a tömeg illat, szóval aki ezt megérzi az biztos megjegyzi magának, vagy bejön, vagy nem, én nagyon szeretem. De ugye nem csak nekem kell, hogy tetszedjen. :)

2017. márc. 15. 17:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor az YSL -t használnám
2017. márc. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

EGYIKET SEM!

De most komolyan.


Az illat, mint olyan, sokkal jobban tudja irritalni az embert, mint a latvany. Peldaul meglatsz egy hullat, az kevesbe fog felzaklatni, mint a hullaszag.


Nem azt mondom, hogy a parfumjeid, amiket felsoroltal budosek, hanem hogy allasinterjura, amikor megprobalsz megfelelni, akkor inkabb semmilyen szagot ne tegyel magadra.


Nem tudod milyen a munkaltato, lehet hogy neki nem tettszik ez a 2 illat es ha megerzi rajtad, akkor mar eleve hatranyban indulsz. Sot, lehet hogy kifejezetten utalja az eros parfumszagot. Lehet hogy az illatod vmelyik ellenszenves rokonara fogja emlekeztetni. Ezekre neked semmi szukseged egy allasinterjun, amin a legjobb benyomast akarod kelteni.


Mondom ezt ugy, hogy no vagyok es imadom a parfumoket, van otthon tobb tucat, de amikor targyalasra megyek, a tobbiek erdekeben sosem teszek magamra illatot, mert nem akarom hogy a szag elvonja az emberek figyelmet a munkarol.


Sok sikert!

2017. márc. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az ötössel. Én is parfümmániás vagyok, olvasok fórumokat a témában, MINDEN alkalommal ha felmerül a kérdés, ez szokott lenni a válasz.
2017. márc. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!