Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hamis fültágítót szeretnék...

Hamis fültágítót szeretnék Bővebben lent?

Figyelt kérdés

4 helyen van kifúrva a fülem , 2-2 db

15 vagyok, a szüleim igazi fültágítót nem engednek ,nekem viszont régóta tetszenek . Arra gondoltam , hogy akkor egy "hamis" fültágítót rendelek.

Szerintetek ez gáz? Egy másik oldalon olvastam egy hasonló kérdést, kicsit elment a kedvem , mert elvileg ez ,,gáz". Pl akiknek igazából kivan tágítva , azok megszenvednek vele , stb. Én is megszenvednék vele, csak ugye nem szabad. Szerintetek mi is ,,gáz"?



2017. márc. 15. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Hordjad nyugodtan ha tetszik, aki ilyen "ha nekem rossz volt másnak is legyen az" módon áll hozzá az meg csessze meg, nekem is van nem egy piercingem de nem fogom letépni senki arcát ha felragaszt egy strasszot az orrára mert jaj én megszenvedtem vele és fájt akkor más is köteles.
2017. márc. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem gáz, nekem is volt, és sose szóltak meg érte.

egyébként nem akarok a szülők ellen beszélni, de semmi bajod nem lesz a fültágításból, 2cm-ig idővel összehúzódik. győzd meg őket, hogy utánaolvastál, okosan csinálod, és tisztában vagy az esetleges következményekkel.

én titokban csináltam még egy éve, voltak belőle balhék, még most is piszkálnak otthon érte, de elviselik. nem lesz gáz, beszéld meg velük. állítsatok fel egy max. méretet, ami a mindkét félnek megfelel. (nyilván, nem fogják leméregetni a tágítód.)

kicsit eltértem a kérdéstől. ebayen találsz jó álfültágítókat szinte fillérekért.

remélem valamennyit segítettem.

szép napot!

13/L/12mm

2017. márc. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek!
2017. márc. 17. 06:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha sunyiban elkezdenéd, fülcimpától függően egy 8-10mm-es még úgy néz ki mint egy hamis tágító szóval kb addig nem fogják észrevenni.
2017. márc. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!