Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, miért van mindegyíkőtökn...

Fiúk, miért van mindegyíkőtöknek felnyírt, csillogós wax? -al hátra/oldalra nyalt haja. Nagyon gáz és tömeg!

Figyelt kérdés

megyek az utcán és minden másodiknak hasonló


[link]


az undorító szakálról már ne is beszéljünk, de szerencsére az még nem olyan sűrűn előforduló



2017. márc. 15. 22:11
1 2
 1/15 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Nekem nem.:D 28
2017. márc. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Ramone ***** válasza:
100%
Mert most ez a trend... Majd lesz más... Divat volt a trapéznadrág a disco cipő a hippi felfogás és minden ilyen butaság... Trendek jönnek mennek
2017. márc. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mindig is szánalmasnak tartottam azokat az embereket akik szimplán nem azt viselik ami tetszik nekik hanem épp valami divathullámot kell követniük
2017. márc. 15. 22:15
 4/15 anonim ***** válasza:
Ez mitől szexualitás kategória?
2017. márc. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Az enyém nem is hasonlít az ilyenekhez :D
2017. márc. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
44%
Hipergáz. Nulla stílus. Sosem viselnék ilyen hajzatot és szakállat.
2017. márc. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az én barátomnak nem ilyen és szakálla sincs 😊
2017. márc. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne, hogy valakinek meg a te hajad nem tetszik. Ez a mostani divat, aki akarja az követi. Nekem se jön be, de tojok rá ki hogy hordja a haját.
2017. márc. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

Akkor most belemenjünk abba hogy a csajoknak hány idióta "trendi" valójában nagyon gáz és tömeg hülyesége van? Szerintem a hölgyek nyernének.

Ez legalább jól tud állni ha 1. olyan pasin van 2. ha jól van megcsinálva.

2017. márc. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kérdező

Teljes mértékben egyetértek veled:)

Mindenki ugyan azt csináltatja kb és hordja csak azért mert a tömeghez akar tartozni és menő lenni.


Lényegében szerintem ettől gázabb nincs is. 20 év múlva meglátja magát egy képen és belegondol hogy milyen ciki a mostani szemmel és csak azért mert semmi egyedisége nem volt. Persze akkor is ugyanúgy a divat cuccait hordja.

2017. márc. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!