Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok, milyen ruhákat,...

Csajok, milyen ruhákat, cipőket, táskákat, kabátokat és kiegészítőket vennétek ha ti nyernétek a lottó ötöst?

Figyelt kérdés

2017. márc. 19. 10:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
En inkabb vennek egy hazat, de mivel nem ez a kerdes, ezert azt mondanam, hogy ugyanugy szereny maradnek, nem vagnek fel draga holmikkal, csak ugyanugy bemennek az uzletekbe es megvennem, ami eppen tetszik. Az viszont lehet, hogy tobb cipom lenne, mondjuk egy egesz szekreny minden alkalomra, es ez igaz a tobbire is.
2017. márc. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem ilyen dolgokra költeném a nagy részét:D Csak annyi ruhát vennék meg, amennyit amúgy is megvennék és abban az árkategóriában amiben most is vásárolok.
2017. márc. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Inkább ingatlanba fektetném be a pénzt!

Felesleges dolgokat meg nem vennék

Ruhát /kabátot boltba próbálás után de szerintem ugyan ott mint most!

Kiegészítőket csak is kizárólag ebay-on vagy wish-en mint most is! És esen nem változtatna semmi sem

Táskát is ebay-en, meg sztem cipőt is..vagy cipőt Devergo,Nike,Puma mint most is!

2017. márc. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Sunshinedoll ***** válasza:

Inkább mennék el belőle utazgatni mondjuk.


Ruhákra nem költenék így se többet, mint most, mert szerintem fölösleges, kiegészítőre viszont annál inkább. A Gucci cipők tetszenek egyébként, biztos a klasszikus loafert venném meg, meg vennék egy Chanel boy baget (tudom, h mindenkinek olyan van, de nem igazán izgat :D ), meg nagyon tetszik a Celine Thin Jane napszemcsi pezsgőszínben :D

2017. márc. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ingatlanvásárlás és utazgatás után még bőven maradna ruhára, nyilván a kérdés erre irányul.

Nem hiszem hogy nagyon más ruháim lennének, viszont cipőre többet költenék. Most évekig is dilemmázok egy-egy drágább darabon.

És vennék vagy 10 üveg parfümöt :).

2017. márc. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2017. márc. 19. 13:52
 7/13 Metionin ***** válasza:
Vennék egy igazi bőr kabátot, lenne többféle Martens bakancsom, Converse-m, de egyébként maradna a jelenlegi ruhatáram. Inkább a hajamra költenék többet mint most, drágább hajfestékre, hajápolókra.
2017. márc. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Vennék jó minőségű basic ruhákat és nagyon nagyon jó cipőket, táskákat és több szemüveget, napszemüveget. Egy Chanel Boy Bag benne lenne természetesen.

Egyébként én még bőrápolókra és sminkcuccokra költenék.

Illetve kb. egy életre előre kifizetném az Adobe licenzeket, amikre szükségem lehet:D

A többi utazásra és letétbe.

18L

2017. márc. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
thierry mugler ruhákat vennék
2017. márc. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ingatlanokat vennék elsősorban. Magamnak és kiadásra is.


Pár új ruhát is beújítanék, valódi bőrdzsekit, egy pár Jeffrey Campbell Barbosa csizmát, valami szép napszemüveget és 1-2 holografikus a-england körömlakkot.

2017. márc. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!