Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vélemény az alakomról?

Vélemény az alakomról?

Figyelt kérdés

Eléggé kövér vagyok lemehetne ugy 10kg de sehogy se tudok fogyni vagy nagyon nehezen is. Véleményeteket szeretném kérni

!!!163/83!!!

[link]

[link]

[link]

[link]



2017. márc. 20. 15:09
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Viszont a terdemmel nincsenek gondok jha es koszi a normalis kommenteket ❤
2017. márc. 20. 18:55
 22/28 anonim ***** válasza:

Írni se akartam nehogy miattam hagyd abba a fogyókúrát de szerintem jó alakod van és nagyon sok pasi megveszne egy ilyen lányért. De ha te nem érzed jól magad akkor nem számít ki mit gondol. Sok sikert minden jót!

20f

2017. márc. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Nagyon koszi utolsó de nem fogom.abba hagyni :))
2017. márc. 23. 18:59
 24/28 Sunshinedoll ***** válasza:
1000 kalória borzasztóan kevés!!!! Ez kb egy 6éves kisgyerek energiabevitelének felel meg. Tessék normálisan enni, és nem bedőlni az ilyen 1000-1200 kalóriás baromságoknak.
2017. márc. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
Szerintem nincs semmi baj az alakoddal, nekem tetszik. Egy kis sport sosem árt, de az önsanyargató fogyókúráknak sok értelmük nincs. Törekedj az egészséges életmódra és fogadd el magad. 28/F
2017. márc. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

tényleg fura... én picit magasabb vagyok nálad, és 30 kilóval könnyebb. még így sem vagyok kifejezetten vékony, csak normális. viszont nem tűnsz 30 kilóval súlyosabbnak. ez a jó hír :)


a rossz viszont az, hogy valószínűleg sokat kell változtatnod az életmódodon. ha szerinted elgeget mozogsz, akkor nem marad más, mint a kaján változtatni. azaz kevesebbet és jobbat enni. éhezni nem kell.


ennek rengeteg módja van. pl. ne edd a más zsíros-paníros-főzelékes kosztját. egy darabig én teljesen zsírtalanul főztem, most egy pici szalonna, kolbász vagy hús saját zsírja már van általában. lisztet nem rakok SEMMIBE. a leveseket, mivel én sem szeretem átlátszóan-üresen, ezért tejszínt vagy joghurtot rakok bele. cukrot soha nem veszek. (az már csak szerencse, hogy az édességet nem kívánom mostanában).


ha idegességből vagy nassolásból eszel, és ezen nem tudsz változtatni egyelőre, akkor vegyél magadon erőt, előzőleg cikkekre szedett narancsot, felvágott almát kisdobozból nyilvánosság előtt sem égő, próbáltam. cukormentes cukrot sajna nagy mennyiségben nem ajánlom, nekem megy tőle a hasam.


általánosságban szerintem semmilyen divatos diétaszabályt nem érdemes követni. a legtöbbünknek a napja összevissza van, nehéz a rendszerességet tartani, és mindenben fegyelmezettnek lenni.


van egyébként ilyen irányzat is, hogy csak akkor egyél, ha éhes vagy, és sose érezd azt, hogy túlságosan jóllaktál, nehéz a hasad. nekem ez évek alatt alakult ki.


még egy dolog hozhat nagyobb változást. ha most sok cukros üdítőt iszol, és cukormentesre cseréled.


szóval szerintem mindegy, hogy hajnalban eszel-e, ha a tested ezt diktálja. én pl. nem reggelizek, hiába mindenki szerint az az egészséges. így később is éhezek meg. de ez csak én vagyok.


tudom, hogy nehéz, de megéri kísérletezni. pl. ilyeneket csináltam régebben, hogy a szendvicset takarékosabban kenem meg. vagy vagy felvágott, vagy sajt. apróságok.


még valami. az, hogy egyáltalán nem használok cukrot és lisztet, és csak minimális zsiradékot, nem jelenti azt, hogy nem veszek néha pogácsát vagy édességet. viszont sok kész kaját se. általánosságban túl sósak, ételízesítősek, zsírosak. szerintem többre mész a saját sima szalámis szendvicseddel. nem kell túlextrázni.


a gyros kivétel sok helyen, van benne sok minden jó.

2017. márc. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó! Egyébként nem szoktam en se reggelizni itt szerintem az lesz a baj hogy suliba nincs túl sok idom enni ezért egészen 5 óráig általában csak egy szalámis szendvicset eszek és inkább este eszek amit mar nem tudok lemozogni :( de megpróbálom mostmar redszerezni az étkezések
2017. márc. 25. 20:49
 28/28 anonim válasza:

Egyaltalan nem lehet azt mondani rad, hogy kover vagy tulsulyos vagy. Lehet, hogy kicsit tobb rajtad a felesleg, de mindenkinek megvan a sajat alakja es ezen csak az egeszseg rovasara lehet valtoztatni. Ha a megfelelo mennyisegu mozgas es egy jol osszerakott dieta nem inditja meg a fogyast akkor nem sok esely van ra.


U.I.: Ne feledd, gyonyoru vagy! Minden ember az valaki v. Valakik zszamara.

2017. márc. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!