Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Silk'n glide tartos szorteleni...

Nyuszikalove kérdése:

Silk'n glide tartos szortelenitorol velemeny? Hogy valt be, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szeretnek venni es erdekelne, hogy kinek hogy valt be? Hany villanasos elegendo mondjuk egy "eletre". Eleg szerintetek a 200.000 villanas? koszi a valaszokat

#szőrtelenítés #IPL #HPL #eHPL #villanofeny
2017. márc. 23. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem Silk'n Glide-om van és csak jót tudok mondani róla, nagyon bevált... 200.000 villanás szerintem elég egy életre, nekem 300.000-es van de tesómmal használom. Ő is szereti mellesleg
2017. ápr. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod, vegul a 400.000 villanasos mellett dontottem. Eddig 2x hasznaltam es mar latom, hogy foltokban ritkul a szor. Szerintem nem fogom megbanni, hogy megvettem. :)
2017. máj. 1. 16:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Kezelés után mennyi idővel tűnnek el a szálak? Nem azonnal ugye? Kb másnapra? Vagy meddig kell várnom. Mellesleg ti kivárjátok a borotva utáni 3 napot ahogy írja a kézikönyvben? Most rendeltem én is egy 300000est :)
2017. jún. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A borotválás után azért kell kivárni a 3 napot, mert ha nem nő meg eléggé a szőr, akkor nem tud lejutni a villanófény a szőrtüszőhöz, így nem is lesz elég eredményes a kezelés, úgyhogy szerintem mindenképp várd meg.


Nekem azt mondták, hogy a szőr 2 hét-10 nap után hullik ki, őszintén szólva nem figyeltem, hogy kihullik-e, de közben borotváltam, úgyhogy annyira nem is lett volna feltűnő, ha figyelem.


Nálam a 3. kezelés után már elég jól látható eredmények voltak, de kellett a 8 kezelés ahhoz, hogy tényleg szuperül eltűnjön a szőr, szóval rendszerességgel nagyon jó eredményeket lehet vele elérni. Hajrá! :)

2017. jún. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
En most tartok a 6. alkalomnal. A labamrol szepen ritkul, de pl honaljon nem nagyon kezd meg. De mindenkepp hasznalom nem hagyom abba. Van sok villanas igy eleg is lesz egy joo ideig. :) En volt mar h megvartam a 3 napot es volt h 1 nap utan mar csinaltam. Nem tudom hogy a legjobb, baratnom borotval es utana csinalja es igy is hasznal neki.
2017. aug. 8. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!