Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A véleményetekre lennék...

A véleményetekre lennék kiváncsi! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Nem igazán tudtam milyen témába írjam ezért előre is elnézést kérek. Fogyókúrázom és az utóbbi pár hétben volt pár rossz dolog az életemben, ezért úgy döntöttem, hogy meg szeretnék változni. Nagyon szeretnék már végre egy teljesen más ember lenni. Aki szorgalmasabb és sportosabb ezért a külsőmön is szeretnék változtatni rendszeres sport (ugye ez már jelen van az életemben mert diétázom csak bővíteni szeretném) és divat mellett. Szeretném levágatni a hajam, megcsináltatni a szemöldököm és egyszerűen csak végre egy szakember kezei közé kerüljek (így elviselhetőbb külsőt teremteni magamnak) Viszont nagyon kiváncsi vagyok ha nektek volt ilyen "időszak" akkor ti hogy éltétek ezt meg? Illetve az is érdekelne hogy milyen hajakat ajánlanátok? Vagy egyszerűen ha valakinek van valami tanács vagy ajánlat nagyon szívesen meghallgatom vagyis írja le nekem :) köszönöm! 14/L

2017. márc. 26. 19:07
 1/4 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem, hogy érdekelnének egy kicsit formásítóbb lányos sportok.
2017. márc. 26. 19:09
 2/4 anonim ***** válasza:

Ebben a korban mindenki keresi önmagát, a stílusát.

Sport: Röplabda.

2017. márc. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A diétával okosan, fejlődő szervezet vagy.

A csapatos sportok valóban jók, még barátokat is szerzel.

Amúgy egy barátnőddel is elmehettek edzőterembe vagy valami táncot is elkezdhetsz még.

Javaslom amúgy, hogy pinteresten nézegess, hozz létre táblákat és mentsd le ami tetszik, aztán vegyítsd azzal, amid van már. (Pl. nem kell annyi új ruhát venni, ha ilyen "capsule wardrobe" megoldásokat nézel). Sminkelni youtuberól a legkönnyebb megtanulni, gyakorlást igényel persze.

Egyébként annyi, hogy sose akarj annyira hasonlítani valakire vagy valamire, legyen a szemed előtt, hogy akkor vonzod be magadhoz te is a különleges arcokat.

Egyébként egy long bob mindenkinek jól áll, a kezelése is egyszerű, úgyhogy hajrá:)

2017. márc. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 14éves koromban a rocker korszakom éltem, csak fekete cuccokba jártam és mégnyakörvet is vettem :D tök jó,hogy neked ebben a korszakban csajos dolgok jutnak eszedbe,nem pedig hülyeségek :D

Én hagynám anyukámat,hogy segítsen, elvégre ő ismer a legjobban és ő szabja az anyagi határokat. Hajat mindenképpen olyat vágatnék ami praktikus, még éppen copfozni,feltűzni is lehet.

Sportot lonkrétan nem ajánlok,de felhívbám a figyelmed,hogy mi az,amit szabadidődben tudsz csinálni és (sok) mozgással jár. Elég ha hétvégente a tévézés helyett egyet kiválasztassz ezekből. Hétköznapokon pedig ott a tesi óra, tessék rajta rendesen részt venni,ne linkesked el. Szóval:

Járj sétálni,biciklizni,görkorizni,falat mászni, úszni, csinálj magadnak edzéseket a parkokban,padokon,lépcsőkön,emelkedőn,töltésen. Ha rossz az idő menj benti falmászó pályára, bowlingizni, úszni, squasholni, edzőterembe vegyél pár alkalmas bérletet, barátnőkket csináljatok "béres alexandra" délutánt, nézz körül van-e trambulinpark vagy hasonlóra lehetőség.


Keresgesd a stílusod,próbálj ki minél több mindent,hogy tudd,hogy mit szeretsz,nézz szét a suliban,hogy mire van lehetőség, ha úgy adódik,próbálj ki "fiús" dolgokat is. Menj le a lőtérre, focizni, kosarazni, boxolni (én 4 évug sportlövő voltam 15 éves koromtól, az is nagyon jó móka és sok jó sráccal is meg lehet ott ismerkedni)

2017. márc. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!