Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Glamour kuponok az eheti,...

A Glamour kuponok az eheti, vagy a jövő heti Kiskegyedben lesznek?

Figyelt kérdés

2017. márc. 27. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
18%

Érdekelne!

Hány % a kedvezmény és hol lehet beváltani?

Pl Marionaud?

Köszönöm a választ.

2017. márc. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jövő heti.


Kedves 1.!

Marionnaudba olyan a kupon, hogy minden termékből lejön 20% (kivéve akciós, és ajándékkártya), a megjelölt termékekből pedig 25%. 2 termék egyidejű vásárlásakor érvényes.

A webshopban is beváltható, és az alábbi üzletekben: Westend, Mammut2, Arkad Bp, Gyor, Köki, Pólus, Campona, Duna pláza, Rózsakert, Csillagvár, Auchan: Budaors, Szigetszentmiklos, Dunakeszi, Szekesfehervar, Győr Baross Gabor u. 19., Szinva Park Miskolc,

2017. márc. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Köszi, csak azt nem értem miért lettem 0%-os...

Eddig is ott szoktam vásárolni és mindig adnak 20% kupon nélkül is, nem kell megvennem az újságot, viszont soha nem hívják fel előre a figyelmemet, hogy mikor is lesznek ezek a Glamour, Joy vagy Mammut napok...

Elég drága dolgokat szoktam venni, úgyhogy a 20% jelentős kedvezmény.

2017. márc. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#2. Köszi
2017. márc. 27. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!