Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok IPL -es szőrtelenítőkrő...

Lányok IPL -es szőrtelenítőkről mi a véleményetek, tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Elhatároztuk anyukámmal és a hugommal , hogy veszünk egy IPL es szőrtelenitőt. Mivel nem kiss összegről van szó ezért nem szeretnénk bele nyulni látatlanba. Van valakinek tapasztalata ? Mindannyian világosabb bőrüek vagyunk és nagyon erős sötét szőrzetűek (sajnos ..:( )

Tudtok nekem segìteni , hogy meg éri e? (Ha már egy hétig full sima marad a lábam megéri).



2017. márc. 29. 17:59
 1/8 momoka 2002 válasza:
100%
En januar ota hasznalom,most kezd latszodni a kulonbseg. Eddig "2 hetente" kezeltem. Ugy kepzeld el,hogy egyre puhabb szor es lassabban no borotvalas utan. Most mar latni foltokban ahol nem no,gondolom ott mar nem fog egy darabig.
2017. márc. 31. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Dávid86 ***** válasza:
0%
Egy kicsit fog gyengülni de annyi. Ne dobjátok ki a pénzt az ablakon. Hónaljon kezeltettem magam 20 alkalommal, megmaradt a 90%-a, meg gyengült vagy 10%-ot. Nem ért meg 70000-et. Gyűjtsetek elektrolízsre, az végleges.
2017. ápr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Milyen a bőr és a szőrzeted színe? Mert ha nem elég sötét lehet az volt a baj. Nekem full fekete a lábamon is a szőr és nem valami sötét a bőröm. ( átlagos)
2017. ápr. 3. 21:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyilván szőrtelenítő gép válogatja, de szerintem megéri, nekem legalábbis bejött. Már elég rég vettem, 2015 elején, és szinte teljesen eltűnt a szőr. Néha kezelgetem itt-ott, de nem túl gyakran, úgyhogy az is fontos, hol veszed... főleg, hogy elég rosszakat is olvastam már gépekről.
2017. ápr. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És te melyiket ajánlanád?
2017. ápr. 12. 21:17
 6/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Nekem a Silk'n Glide 300000 vált be, úgyhogy azt tudom ajánlani.
2017. ápr. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Dávid86 ***** válasza:
Sötét barna a szőrzetem, már 4 alkalommal voltam elektrolízises kezelésen, és hónaljban már alig van.
2017. máj. 5. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az elektrolízis fáj, drága és nagyon lassú, én nem szenvednék vele, ha van jobb lehetőség is, az tuti!
2017. máj. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!