Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Esküvőre, vendégként milyen...

Esküvőre, vendégként milyen alkalmi ruhát ajánlotok hipster stílusú lánynak?

Figyelt kérdés

Szoktam szoknyát hordani, de inkább népi mintásat, kicsit hippis stílust, magassarkút sosem, menni sem tudok menni, sminkelni sem szoktam. Ezt azért írtam le, mert nem tudom, van-e neve egyáltalán vagy stílus-e. A hajam türkizkék(persze, hogy festett, de nem akarom átfesteni barnára csak egy alkalom miatt.) Nem vagyok hipster, legalábbis nem tartom magam annak, ezt mások szokták mondani rám. (Csak rövid volt a kérdés)

Linkek, weboldalak jöhetnek.



2017. márc. 31. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Legegyszerűbb ha megkérdezed az esküdőket, milyen öltözködést várnak a vendégektől. Igazából minden más ettől függ.


Nem rossz dolog kilógni a sorból, de el kell fogadni, hogy az esküvő az új párról szól, illik úgy öltözni és viselkedni, hogy ne okozzunk problémát, fennakadást ezen a napon.


A hajszínene nem aggódnék, a ruhát meg az alapján választanám ki, hogy mik az elvárások.

2017. márc. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem akarok feltűnő ruhát, valami szolidra gondoltam, de mindenképpen olyat, amihez lapos talpú (de elegánsabb) cipőt is fel tudok venni.
2017. márc. 31. 12:07
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Valami szolod egyszinu,nem túl rovid nem csillogos nem kivagott.

Egyszeru barackszinu vagy kék esetleg lila/rozsaszin.:)

2017. márc. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!