Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Visszacserélik a Calzedoniában...

Blair20 kérdése:

Visszacserélik a Calzedoniában a harisnyát?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy harisnyát de mérethiba miatt visszavinném. Kicserélik? Válaszokar köszönöm!

2017. ápr. 2. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Kötelező nekik!

Amúgy én színhiba miatt cseréltem, a feketének vásárolt harisnyájuk a nappali fénynél egyértelműen barna volt :) Igaz azt még aznap, bontatlanul vittem vissza. A fogyasztóvédelmi törvények értelmében kötelező nekik a hibás terméket cserélni. Ha hibás méret van a csomagoláson, a helyzet teljesen egyértelmű.

2017. ápr. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, kicsi lett a harisnya. Csak próba alkalmával volt rajtam. Emiatt vinném vissza, cserélném nagyobbra. Az olvastam lehet higiéniai okok miatt nem veszik vissza.
2017. ápr. 2. 10:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Tehát te választottál rossz méretet? Ha nem ők a hibásak, akkor nem olyan egyértelmű a helyzet. Harisnya, fehérnemű úgy szokott lenni, hogy bontatlan állapotban cserélhető. Mennyit fizettél érte?
2017. ápr. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3495 ft volt ilyen alakformáló harisnya.

Igen én is ettől tartottam. Baja nincs a blokk is megvan. Ezért vagyok bizonytalan. Nem gondolta volna, hogy kicsi lesz.

2017. ápr. 2. 10:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket és kérdezz rá.
2017. ápr. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát ha azt mondod, vagy kisejlik, hogy felvetted, akkor nem köteles kicserélni. De ha jól tudod leplezni(hazudni) és szépen összehajtod, becsomagolod, akkor talán.

Vannak eladók akik simán kibontják és még a kezükre is húzzák a harisnyát, hogy lássam milyen és ha jó, meg is foghatom akkor megveszem, ha nem tetszik, akkor összehajtsák és visszacsomagolják.

2017. ápr. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ági 22 ***** válasza:
Majd írd meg légyszíves, hogy mit sikerült intézni! Köszi
2017. ápr. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
tegnap hívogattam őket, nem vették fel a telefont, ma pedig egész nap dolgoztam. Holnap szerintem odamegyek, de ha jól megnézi észrevehető, hogy fel lett próbálva. Úgyhogy lehet egyik kolleganőm megveszi tőlem. Meglátjuk.
2017. ápr. 3. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!