Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a kevesebb...

Miért van az hogy a kevesebb feliratkozóval és nézőszámmal rendelkező beauty vloggerek videói élvezetesebbek?

Figyelt kérdés
Szerintem az ilyen nagyon felkapott videósok mint Viszkok Fruzsi, Followanna, Karin Dragos videói egyáltalán nem jók. Szinte minden videójuk a reklámról szól, úgy érzem sok terméket nem őszintén ajánlanak. Emiatt unalmasak is. Az ilyen kevésbé felkapott videósok mint Sipka Barbara, Temesaniko, Bebita Bonita stb. sokkal jobbak szerintem. Szerintem ők még őszinte véleményt formálnak meg, és a videóik is eleve jobbak.
2017. ápr. 4. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Pontosan ezért ők nem a pénzért csinálják. Fruzsi pl úgy tudom a videozásból él meg de mostanába sminkes hajas dolog nem is volt a csatornáján csak haul meg ilyen cuccokat mutat be. Mondjuk érdeke nyílván hogy keressen vele. Én is jobban szeretem a kevesebb feliratkozós beauty vloggereket. Temesanikó hatalmas kedvencem kb 4000 feliratkozója volt mikor elkezdtem követni ma már 11ezer fejlődik de szereti csinálni :)
2017. ápr. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekik még nincsenek támogatóik, szponzoraik, így nem a pénz miatt csinálják, hanem azért meg szeretik és élvezik a videók elkészítését. Egyébként én is jobban kedvelem a kevésbé népszerű vloggereket.
2017. ápr. 5. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem is Temesaniko a kedvencem. Érdekesek a videói, szinte majdnem minden nap tesz fel egyet. Ráadásul szimpinek is tűnik.
2017. ápr. 5. 07:23
 4/5 anonim ***** válasza:

ez egy elég kettős dolog, mert sokan mondják, hogy akiket nem támogatnak és nincs hirdetőjük, az mennyivel jobb. viszont akinek nincs annyi követője, visszajelzése, megerősítése, támogatója, hirdetője, annak kevésbé is éri meg csinálni. hiszen ő csak teszi bele a munkát, energiát, időt, amit az élet más területeiről von el és még csak meg sem térül neki annyira, mint más, népszerűbb vloggereknek. az ilyen videók elkészítése sokkal több időt, energiát, tudást és azért anyagi befektetést is igényel, mint a megnézése. egy 5 perces videót nem 5 perc elkészíteni. ki kell találni, hogy mit is akarsz mondani, általában többször is fel kell venni, össze kell vágni, alapanyagokra és technikára is szükség van. nyilván egy beauty videó nem egy hollywoodi produkcó bonyolultsága, nem is atomfizika, de azért jóval több áldozat, mint egy gyors reggeli smink.


éppen ezért az ilyen kevesebb követővel rendelkező bloggerek, vloggerek lelkesedése egy idő után alább fog hagyni, mert ha nincs elég pozitív visszajelzés, erkölcsi és akár anyagi megtérülés, akkor egy idő után nem látja majd értelmét tovább csinálni, illetve úgy látja majd (rájön?), hogy más dolgokra hasznosabb fordítani azt az időt helyette. legyen az munka, karrier, kikapcsolódás, pihenés, olvasás, párkapcsolat, család, gyerek, akármi. akinek sikerül annyira befutni, hogy önfenntartóvá váljon a blog és hozzon annyi anyagi bevételt, vagy ha azt nem is, de legalább ismertséget, munka vagy más lehetőségeket, pozitív visszacsatolást, lelkesedést, motivációt, akármit, amit az élete más területein kamatoztatni tud és emiatt érdemesnek látja tovább csinálni, az nem hagyja abba. de akinek nem sikerül belőle bármilyen módon többet kivennie, mint amennyit beletesz, az egy idő után felhagy vele, mert nem érdemes folytatnia.

2017. szept. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én a VikTube Videókat szoktam nézni. Egy egyszerű srác sok közlekedéssel kapcsolatos vidije van mert ez a hobbija de rengetek hétköznapi dologról is beszél... Őt se támogatja senki pedig egy ilyen filmsorozatot is elkezdett hazilag. Munka mellett vidizik meg nyereményeket is szokott osztogatni
2019. aug. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!